Choking Hazard (2004)

Pri prvnim kouknuti v roce 2005 jsem to povazoval za trapne: byl jsem na vlne zombie filmu a nepochopil jsem ze tento film NENI o zombie. Letos 2013 jsem to videl podruhe, uplne nahodou a BAVIL jsem se.

Nespoutaný Django (2012)

Na poprve v kine, na podruhe BR. Napoprve rozpaky, napodruhe nadseni. Nechce se mi rozepisovat kazdy detail, ze ktereho jsem nadsen. Tri hodiny PARADY.

Pěst Ježíšova (2012)

kdyby to zprodukoval Rodriguez a dal tomu scenar...tak Tenkrat v Jeruzalemu bude MAZEC.

Lemmy Forever (2010)

On je tak "jina" rockstarr..............Z toho chlapa SStrika chariSSma jako praSSe.....po shlidnuti jsem mel chut na cigaro a panaka JD.

Whose Line Is It Anyway? (1998) (pořad)

Naprosto nenapodobitelne. Kazda dalsi licencovana je proste JINA. Skoro k neuvereni, ze bylo vsechno improvizacni. SMEKAM pred takovou pohotovosti a navic MEGAVTIPNOU.

Poslední chlap (2011) (seriál)

Necekal jsem tolika novych foru a baze originalnich. Od druhe sezony jsou navic fory i politickeho razu a najednou to je dospelacky sitcom

Vrtěti psem (1997)

taky by me zajimalo zda vrtim ocasem ja, nebo on mnou.

Jak prosté (2012) (seriál)

po prvni sezone priznavam hlavnimu protaginistovi-urcitou davku zajimaveho herectvi. leckdy je lepsi nez jeho kolega z uk serie. podobne hraje dr.B z bones. hoooodne prijemne. btw. jdete do prdele s hodnocenim serialu po prvnim dile.

Edith Piaf (2007)

jak od smrti utect k nesmrtelnosti.