Co kdyby...? (2021) (seriál)

Čakal som viac od toho. Taký priemer ale v poho.

Stranger Things (2016) (seriál)

Neznášam keď sa mýlim a čo sa týka tohto seriálu som sa zmýlil šeredne. No je to debré no. Fakt ma to bavilo a Millie Bobby Brown bola očarujúca, mimo moju záľubu v scifi a mystery je ona dôvod prečo som to pozeral.

Arn (2007)

Pekný švédsky film z dobrou zápletkou. Čakal som že to bude pôsobiť lacno ale bol som milo prekvapený.

Poslední Mohykán (1992)

Spomínam si ako ma k tomuto filmu priviedla moja staršia sestra ktorá ten film milovala a ja som sa následne hrával na indiánov a angličanov, dal som si na hlavu kadejakú blbosť, do ruky palicu a fantázia urobila svoje. Toto je klasika na ktorú sa nezabúda a každý kto tomuto filmu dá o jednu hviezdu menej nieje asi vporiadku s rozumom.

Cruella (2021)

No tak ja neviem no, dva hviezdy viac nie. Bol by som ochotný si to ešte raz pozrieť ale asi len kvôli Emme Stone inak priemerný film alebo skôr 40%. Zástavu srdca som mal keď som videl že z dvoch hlavných postáv 101 dalmantincov urobili inda a černošku.

Vyšinutý (2020)

Film Vyšinutý je dokonalý príklad toho ako dokážu ľudia naštvať, je to vidno mimochodom aj na FB, ČSFD alebo iných sociálnych sieťach a pár ľuďom by som vyšinutého Russella Crowa aj prial. Hlavná záporná postava samozrejme skvelo zahraná a dosť mu sadla. Pár nezmyslov vo filme bolo ale dá sa to prehliadnuť. Film ma rozhodne bavil.

Sebevražedný oddíl (2021)

Hľadal som ten humor a veľa som ho veru nenašiel. Príbeh bol klasický na sebevražedný oddiel a docela ušiel, zápletka v pohode. Čo ma mrzí je že Harley začína byť trochu otravná a humorom fakt nič moc, pritom ide o moju najobľúbenejšiu postavu. Tri hviezdy, viac nie.

Tiché místo: Část II (2020)

Aj druhá časť tohto scifi sa dosť podarila. Na konci je jasné že sa dočkáme aj tretieho dielu tak nezostáva nič iné len dúfať že bude rovnako podarený ako tieto dve. Musím znovu dodať že to stále nieje horor.

Cosmos (2019)

Asi najlepší najjednoduchší scifi film čo som videl. Nerozumiem tomu nízkemu hodnoteniu. Je zaujímavé čo sa dá natočiť s troma hercami v lese a v jednom aute. Bol by to dokonalý začiatok scifi série.

Major Grom: Morový doktor (2021)

Tak toto bola fakt pecka. Nejde si nevšimnúť inšpiráciu u amerických komiksových filmoch ale povedzme si úprimne Marvel a DC sa tak isto navzájom inšpirovali a toto má navyše aj svoje vlastné myšlienky. Hlavný záporák ma prekvapil. Kombinácia Lexa Luthora a Normana Osborna bola zaujímavá.