S.Quentin QUALE

okres Hodonín

<< předchozí 1 2 3 4 18 36 53 70
    • 7.10.2018  13:53
    Sestra (2018)

Rozprauka jako blázen. Líbil se mi neodrbanej příběh, kterej se na 90 minutách fajn sleduje, bohužel hororová stránka je ošuntělá, takže po dvou dnech ani nevím, že jsem to viděl. Konzum. Btw. bral bych to všema deseti ve formátu křižáci vs. vévoda.... 65%

• 22.7.2018  16:29
    Hon na Hitlera (TV seriál) (2015)

Ten hejt tady nechápu. Jako konspirační téma je to úplně OK. Ve vztahu k Hitlerovi je samozřejmě hovadina, ale třeba druhá série s Bormanem je úplně věrohodná. Mně se to líbilo. 70%

• 1.4.2018  10:11

Dalo by se tady filozofovat nad stovkou věcí, ale k plnýmu kotli úplně stačí to, že jsem po víc než půl roce docházel z kina maximálně spokojenej. Dokonce si dovolím subjektivně konstatovat, že je to největší audiovizuální pecka od Millerova Mad Maxe. Doporučuju KINO! Btw. takhle měl vypadat už TRON: Legacy....

• 15.3.2018  07:50
    Annihilation (2018)

Annihilation si hate nezaslouží. Sice Garlandovu Ex Machinu jsem si užil víc, ale toto si taky pozornost zaslouží. Bez emo flashbacků v dané čentosti bych se obešel, za to dávám hvězdu důle, ale jinak jde o fajn mix scifíčka a fantasy, kde se především před auter předlohy dá smeknout. Spokojenost. 70%

• 9.1.2018  20:33

Tohle už nemělo vzniknout, ty tři dávám v podstatě ze slušnosti. Kdybych držel slovo (viz. koment k Chapter 3), tak jsou tady dvě jak vyšitý. Neříkám, že to je průser, ale po hodinkách jsem v kině koukal, což známka kvality rozhodně není. 55% a slabota i v ranku konzumu.

• 6.1.2018  19:38

Super film o bezesporu pozoruhodných lidech s pozoruhodným příběhem, bohužel na pětku mě nezastihl zrovna té správné náladě. 80%

• 4.1.2018  15:19

Super nápad, super komedie, ale mám pocit, že z toho šlo vytřísknout i malinko víc. 85%

• 3.1.2018  14:57
    7 životů (2017)

Sci-fi petarda o přelidněni planety. TOP10 2017. Doporučuju!

• 3.1.2018  14:53

O něco slabší fantasy než Assassin's Creed, ale pořád hodně dobrý. Takovouto akci skousnu. 85%

• 3.1.2018  14:51

Super survival. Nebýt profláknutýho ztrápenýho xichtu HP, šel bych možná aj na plnej. 85%

• 3.1.2018  14:45
    Blok 99 (2017)

Vince Vaughn rulezzzz!!!! TOP5 2017. Masakr!!!!!

• 3.1.2018  14:44
    Baby Driver (2017)

Další z pozlacených akčních blbostí. Za zřejmě nejlepší soundtrack roku dávám jednu hvězdu navíc, takže vzhledem k žánru, kterej moc nemusím, můžu i doporučit. 69%

• 3.1.2018  14:38

Pro mě zřejmě zklamání roku. Danny se měl věnovat něčemu užitečnějšímu než recyklačce. 55%

• 3.1.2018  14:36

Ano, pořád se tam něco děje, asi nebudete mít potřebu to vypínat, ale já si po týdnu nevzpomínám, o čem to bylo. Nic pro mě. Takový ten film, co vypadá nabušeně, ale je to vše jen vata. 45%

• 3.1.2018  14:24

Vesměs trediční dvojka. Nese se přesně v duchu peckovní jedničky, ale už to prostě není ten wow efekt. Pokračování je to důstojné, ale dál už ani krok. 75%

• 3.1.2018  14:22
    Wind River (2017)

Jeden z nejlepších filmů roku 2017. Doporučuju!

• 3.1.2018  14:21
    Přízrak (2017)

Myšlenka hodně dobrá, ultraslowtempo by mi ani tak nevadilo, i když místama už to bylo pryvela, ale celkově mi to přišlo spíš nevyužitě než peckovně. Třeba se k tomu nápadu někdo někdy vrátí a udělá z toho pecku, ne utrpení.....i když tady to utrpení asi lze považovat za mission accomplished. 40%

• 3.1.2018  14:15

Co jsem přidal Úsvitu (viz. komentář), to si beru tady. Vyvrcholení trilogie takhle má vypadat, ale má taky mít pořádný scénář, což se o tomto říct fakt nedá. Místama jsem se nudil. 45%

• 8.10.2017  15:04

Problémem Gensova Ukřižování je ten, že hororový má jen námět. Mnohem víc se jedná o dokumentaristicko-agitační černoprdelnický exkurz na rumunskej venkov. Je jasný, že v kombu s tvůrcovým jménem jde o zklamání jako hrom, na druhou stranu uplnej průser to taky není. Formálně je film bez chyby, zvolit lepší prostředí a trochu postrašit, mohli jsme se těšit z packy jako The Witch. Škoda. 60%

• 7.10.2017  11:09

Víc do eRka, přitlačit na perverznosti, byla by to pětka. A rejžovi přidat na periodě, šest let je moc. 85%

• 26.9.2017  16:52

Zájemcům o konspirační mysteriózno v dokumentaristické podobě se rozhodně dá doporučit. 80%

• 11.9.2017  16:27
    Patriot (2000)

Po dlouhé době jsem film viděl znova a nepříšel mi nijak průměrný. Plusem je eRko, navíc jsem měl vždy za to, že toto je patos největší, ale na to téma je to docela v pohodě. Jen teda ten Mel Gibson mi tam moc neseděl. 70%

• 11.9.2017  16:24

Tož na Hřebejka slabota, ale upřímně jsem čekal aj hůř. 40%

• 17.8.2017  14:11

Předem říkám, že můj názor může být zkreslený kinosálem plným pubertálních retardů, což bych nechal bez dalšího rozvádění, a díky čemuž zvážím domácí repete (kurva, proč já na ty horory do těch kin vůbec lezu...???). Asi se nubráním srovnáním s hejtovanou jedničkou. Tu tento prequel poráží na úrovni příběhu, kde jednička působí jako přeblaflá tuctovka, navíc se scénáristům podařilo pěkně (prvoplánově) oba díly spojit. Co se strašení týče, ujde to, ale koncept záporáka (logicky) zůstal stejný, takže přidaná hodnota ve vztahu k panence nula, zbytek typu haunted house, krypl na scéně, krucifix jsou klišé všech klišé, navíc je film neúměrně dlouhý, takže i když jsem rád za vysvětlení kořenů zla Annabelle, nadšený nejsem, spíš jsem čekal víc, přičemž ve vztahu k atmosféře v sále svých peněz docela lituju. Jednička se mi líbila víc. 65%

• 31.7.2017  13:44
    Dunkerk (2017)

Na dnešní dobu netradičně pojatý válečný film, což ale rozhodně naznamená, že je pojatý špatně. Velkou výtkou by mohl být rating přístupnosti, který limituje množství krve na několik šrámů ve tváři a krev na rukou. Jasně, u válečnýho filmu je to skoro fail, ale když se zamyslíte na povahou "střetu", ony ty jatka ani nejsou na místě (sledovat pořád dokola, jak se borec rozprskne po přímým zásahu pumou, to asi není nutný). Absence hlavních postav, lépe řečeno hrdinů, by mohla evokovat pocit emocionální prázdnoty, no je tomu jinak, protože pouze zapřičiňuje nepřítomnost patosu. Nolan se z emocinonálního hlediska soustředí pouze a jedině na vykreslení pocitu beznaděje dané situace, k čemuž není třeba vědět, kterej je Jarda, kterej Pepa a kterej Henry. Práci si dal s rozstříhnutím scénáře na tři na první pohled oddělené dějství, které se precizně doplňují. Tento starý známý přístup k dějové lince boří diváka na 100 minut do židle, a je jedno, jestli je to zrovna za hrobového ticha, které protíná jen svištění bomb, nebo za bublání jednomotoráku a řevu protiletadlovýho kanónu, nebo za zalykání se topících se vojáků na otevřeném moři. Celkově se jedná o skoro dokumentaristicky vypadající okénko do unikátní historické události, které je tak úzké, že se dá jen s teží nazvat vypravěčským (válečným) velkofilmem. O audiovizuální stránce se nemá cenu bavit, chystáte se zkouknout Nolana se Zimmerem. 90%

• 31.7.2017  12:02
    Život (2017)

Ne příliš origoš a místy po stránce science dosti tupoš, ale pořád velmi chutňoš. Lituju, že jsem se onen večer nedokopal do kina. 80%

• 12.6.2017  10:47

Neoriginální, bez nápadu a přidané hodnoty, ale kvalitně natočné, což v ukrutné bídě dnešních dní, týdnů a měsíců na krásný průměr v pohodě stačí. 65%

• 29.5.2017  11:37

Kočkomyšoidní thrillerová jednorázovka, která nenadchne ani neurazí. Doporučuju založit, a vytáhnout v době filmové nouze. 55%

• 7.5.2017  18:43

Dokonalost. Přál bych si víc takovýchto filmů. 90%

• 4.5.2017  10:48

Přes fotbal k cicmačce, od cicmačky k lyžování v pralese, pak jsem na krátko omdlel....a pak byl konec. Nejhůř strávených 20 minut letošního roku. Počkat, to má 105 minut????

<< předchozí 1 2 3 4 18 36 53 70