Kokoti na neděli (2021) (pořad)

Já fakt nepoznám, jestli je to satira, nebo (fakt chabej) pokus o feminismus. Je ta ženská jen dobrá herečka, nebo total nightmare zjev? Jsem zmaten. Ale jako občas na to kouknu, takže do odpadu nejdu. 50%

Sestra (2018)

Rozprauka jako blázen. Líbil se mi neodrbanej příběh, kterej se na 90 minutách fajn sleduje, bohužel hororová stránka je ošuntělá, takže po dvou dnech ani nevím, že jsem to viděl. Konzum. Btw. bral bych to všema deseti ve formátu křižáci vs. vévoda.... 65%

Hon na Hitlera (2015) (seriál)

Ten hejt tady nechápu. Jako konspirační téma je to úplně OK. Ve vztahu k Hitlerovi je samozřejmě hovadina, ale třeba druhá série s Bormanem je úplně věrohodná. Mně se to líbilo. 70%

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Dalo by se tady filozofovat nad stovkou věcí, ale k plnýmu kotli úplně stačí to, že jsem po víc než půl roce docházel z kina maximálně spokojenej. Dokonce si dovolím subjektivně konstatovat, že je to největší audiovizuální pecka od Millerova Mad Maxe. Doporučuju KINO! Btw. takhle měl vypadat už TRON: Legacy....

Anihilace (2018)

Annihilation si hate nezaslouží. Sice Garlandovu Ex Machinu jsem si užil víc, ale toto si taky pozornost zaslouží. Bez emo flashbacků v dané čentosti bych se obešel, za to dávám hvězdu důle, ale jinak jde o fajn mix scifíčka a fantasy, kde se především před auter předlohy dá smeknout. Spokojenost. 70%

Insidious: Poslední klíč (2018)

Tohle už nemělo vzniknout, ty tři dávám v podstatě ze slušnosti. Kdybych držel slovo (viz. koment k Chapter 3), tak jsou tady dvě jak vyšitý. Neříkám, že to je průser, ale po hodinkách jsem v kině koukal, což známka kvality rozhodně není. 55% a slabota i v ranku konzumu.

Poslední rodina (2016)

Super film o bezesporu pozoruhodných lidech s pozoruhodným příběhem, bohužel na pětku mě nezastihl zrovna té správné náladě. 80%

Naprostí cizinci (2016)

Super nápad, super komedie, ale mám pocit, že z toho šlo vytřísknout i malinko víc. 85%

7 životů (2017)

Sci-fi petarda o přelidněni planety. TOP10 2017. Doporučuju!