Chlast (2020)

Spoko nemam vyhrad snad okrem zbytocne natahovaneho konca.Alkohol je metla ludstva a prepadnut jej znamena koniec zivota.Jo keby som si to i ja skor uvedomil...Ale nikdy neni neskoro.Kamera mi obcas prisla akoby sa schvalne sama tackala co nebolo na skodu.Trochu si spomenut na skusky u matury,tiez filmu dopomaha.Jako test je to pravdivy alkohol v malych davkach este nikomu pusu nezavrel,prave naopak.80%

Pokoj (2019)

Jednozacne prva polka filmu je lepsia nez ta druha a koniec celkom predvidatelny.Skoda cakal som nieco tajomnejsie aj ked priania koncia za stenami domu(nebol vobec zly napad).Olga ujde ale to je asi tak vsetko co sa hercov tyka.Asi nebolo najstastnejsie riesenie precitat si komentare chvaliace film a nasledne cakat ze to bude pravda.Priemerny snimok na nedelne popoludnie nic viac.

Greenland: Poslední úkryt (2020)

Chcel by som dat vyssie hodnotenie ale nemozem...Stopaz mohla byt o dost kratsia a hlavne nemusela obsahovat sceny unosu syna apod.Nuda a niektore pasaze dokonca uplne smiesne.Rozpocet je citit hlavne na efektoch a to filmu dost pomaha co mu ale nepomaha je Gerard Butler.Tohto chlapika mam na srdci uz niekolko rokov a zial jeho herecke vykony idu dole vodou,byval o dost lepsi..Uveritelnejsie tu hrala Morena a pacil sa mi jej vykon.Koniec filmu mohol nastat kludne v objati temnoty, po narazovej vlne.

Ďábel (2020)

Solidne ale zo zaciatku som myslel ze sledujem ciernu komediu...Stopaz ukrutne dlha a zial miestami nechutne nudna,nastastie sa to od polovice pohne trochu sviznejsim tempom.Kamera a herci tam nemam co vytknut a v tomto smere film funguje dobre len dlhe a vela postav az na tolko ze aj zabudnete ako niektore postavy skor ovplyvnili dej.To vam znemozni vlastne ucelene sledovat film a budete sa stracat ako ja.

Vyšinutý (2020)

Russell hra zaporaka,kupodivu pribraty a upoteny to vazne zvlada.Film nenudi okrem prvej mozno 20 minutovky a potom sa rozbehne Peklo.Russell je totiz vysinuty a berie na to tabletky a ak ma zly den mate po chlebe.Tento thriller s erkovim ratingom vas rozhodne nenecha chladnych.Par scen a nahod nedava zmysel alebo su naivne ale inak som ine negativum nenasiel.Za mna spokojnost a odporucam.Keramickym hrnkom by som do nosa nechcel dostat.7/10

Gentlemani (2019)

Zaujimavo vymodelovany scenar a zapletka vas drzia neustale na pochybnostiach co vlastne sledujete.Nepustia a nepolavia i ked uz na zaciatku si myslite ze viete vela prave to je ich zamer.Nerad by som tu udelaoval famozne zavery ake to bolo skvele...Michelle Dockery je sice stale extra pichatelna no jej rolu jej moc nezerem.Rovnako mam vyhradu k tlupe mladych profesionalov vedenu Colinom Farrellom.Tak som stale na pochybach ako to hodnotit,pretoze som sa bavil a vlastne drzal palce hlavnemu hrdinovy az dokonca ktory nesklamal prizmurim oko.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Svizne natoceny film bez vacsich hluchych miest s dobrou hudbou od Ramina.Obcas to posobi trochu detinsky a pripomina to Power Rangers.Ustredna dvojica je ok a Idris Elba ako Marsal tiahne film vyssie nad priemer.Na oddychovku velmi vhodne no necakajte narez ako v inych scifi trhakoch.

Warcraft: První střet (2016)

Po dlhej dobe som neodolal a znova si pozrel tento velkofilm.Mam pre neho totiz slabost a to nie preto ze by som bol zrovna velky fanusik predlohy...Vyborna hudba,skvele vizualne efekty,emocie a perfektne suboje su pre mna viac nez dost.A som sklamany ze tak rychlo po nedostatocnom zarobku tvorcovia zavrhli jeho mozne pokracovania pretoze teno film s velkym F k tomu vola z plnych pluc.Byt lepsi pribeh hodnotim plnou palbou ale i tak tento pocin ma moj obdiv.

Pod vodou (2020)

Zo vcera na dnes som to isiel sledovat s absolutnim nedostakom akychkolvek znalosti a v skutocnosti som si myslel ze budu lovit ryby po vodou alebo sa potapat.Naopak dostal som solidni horor,atmosfericky kde prvych tridsat minut je strhujucich.Ocitnete sa so Stewartovou v podvodnom komplexe ktory sa zacina z vam neznamych pricin rucat.Priserky ktore prichadzaju na scenu su ukazovane tak akurat ani moc a ani malo.Ich prevedenie ale nestoji za vela.Nedozvieme sa odkial prisli a vlastne ani preco.Myslienka dobra bez Kristen by to ale vazne stalo za hovno.Tiahne ten film a s blond vlaskami na chlapca jej to sekne.Vincent ako kapitan ujde,krvi je tam tak akurat no viac ako na priemer to nevytiahne.Videne druhy raz po anglicky s boost speakermi....Potencial bol naozaj obrovsky a mohol byt z toho trhak ale som rad ze to dopadlo aspon takto.Vyzdvihnem este hudbu ktora vlastne do polovice filmu nijako neuchvati ale jej prvy silnejsi zachvev zacne az v zaplavenom tuneli ktory musia preplavat.A potom uz zaznieva hlbinami az do konca.Pridavam hvezdu naviac pretoze som to videl asi 3-4 krat a ani raz ma to nenudilo.

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Pre bezneho divaka ako som ja mal tento treti diel vlastne vsetko co mal mat.Ale pre fanusikov to samozrejme nestaci a pri porovnani s ostatnimi dvoma dielmi je to jednoznacne pokles.Strohe,velmi strohe a bezmyslienkovite klise.Tesim sa pretoze konecne idem hodnotit vsetky diely ale len k tomuto som sa rozhodol pridat komentar.