geek.ondra

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 23.2.2020  09:08
    Ježek Sonic (2020)

Průměr kterej zvedá nahoru dokonalej Jim Carrey který se tady po dlouhé době zase našel a tu roli si neskutečně užívá. Hlavní hrdina v podobě modrého Sonica je ve finále taky docela sympaťák. Po všech stranách je to jinak strašně sterilní a předvídatelné. Jako pohodová rodinná zábava ale Sonic rozhodně nezklame ale ani nenadchne

• 23.2.2020  09:02
    Ona (2013)

Jeden z nejlépe napsaných filmů jaký sem kdy viděl. Geniálně natočené drama s neuvěřitelnou atmosférou a fenomenálním Phoenixem.

• 17.2.2020  06:01
    1917 (2019)

Naprosto geniálně natočený (Roger Deakins je bůh!) válečný epos s neuvěřitelnou atmosférou a s brilantní režií Sama Mendese. 3. nejlepší film roku 2019 a jeden z největších kino-zážitků poslední dekády a jeden z nejlépe natočených filmů vůbec!

• 16.2.2020  23:17

Ze zajímavého námětu se vyklubal jeden z největších failů roku

• 9.2.2020  21:26
    Dcera (studentský film) (2019)

Znamenitě provedený kraťas se skvělou atmosférou. Na Oscarech držím palce! 4,5/5

• 5.2.2020  21:36

Parádní jízda plná fajn hlášek a skvělé akce. Postavy jsou všechny celkem dobré ale samozřejmě jim kraluje skvělá Margot Robbie jako Harley Quinn. Třešničkou na dortu je ale božský Ewan McGregor který si to tady neskutečně užívá a předvádí nám nejlepšího hraného DC záporáka hned po Jokerech Heatha Ledgera a Joaquina Phoenixe. Film je obdařen také skvělým vizuálním lookem který je na své poměry dosti odvážný a hlavně originální. Filmu ubírá na kvalitě pouze ne úplně dobrá práce s postavami. Až na Harley a Black Maska tady totiž nevznikají žádné zajímavé charaktery a na postavách člověku tolik nezáleží. I tak ale další trefa pro DC a zaslouženej úspěch! 4,5/5

• 2.2.2020  13:33
    Gentlemani (2019)

Guy Ritchie!Jeden z nejtalentovanějších tvůrců součastnosti se vrací a to rovnou ke svým kořenům!Gentlemani jsou skvělá jízda se skvělými dějovými zvraty,geniálním obsazením, vyšperkovanými dialogy a geniální režií.Prostě další pecka Guya Ritchieho

• 2.2.2020  12:49
    Inhumans (TV seriál) (2017)

Ostuda moderního Marvelu! Levně vypadající sračka

• 29.1.2020  19:31
    Klaus (2019)

Vypadá to nádherně. Má to neskutečný smysl pro detail a je to slast pro oči. Příběh je vlastně strašně milej ale zároveň docela klišovitej a fakt mi ani nepřijde nějak originálně pojatej. Je to víc než dobrý ale třeba takovej Pixar by z toho udělal neskutečnou pecku. V tuhle chvili se nemohu ubránit pocitu že je to dost přehypovaný animák který ani zdaleka nedosahuje kvalit o kterých si můžete přečíst ve většině recenzích tady 3,5/5

• 18.1.2020  16:37
    Drahokam (2019)

Skvělá práce bratrů Salfdieovích která má neskutečnej náboj!Řemeslně dokonalé a nechápu kam se poděly nominace na Oscary a Glóby obzvlášť pro Adama Sandlera kterej je tady naprosto skvělej a předvádí svůj životní výkon.

• 16.1.2020  23:13

Mizerové jsou zpět!První dva filmy od Michaela Baye zbožňuju.Jsou to skvělý akční pecky na odreagování a neskutečně šlapou.Trojku už ale nedělal Bay a navíc se na ni čekalo několik let.Obavy tedy byli na místě obzvlášť když si trojku vzali na starost filmový nováčci bez zkušeností ale....dopadlo to nejlíp jak mohlo!Arbi a Fallah využívají naplno potenciál této série a servírují nám důstojné pokračování.Akční scény jsou zvládnuté na jedničku.Tvůrci se inspirovali Bayem a to je jedině dobře.Co ale ve filmu funguje nejlíp je práce s charaktery dvou hlavních protagonistů.Dovolím si napsat že tento díl pracuje s charaktery Mika a Marcuse nejlíp z celé trilogie a v tomhle ohledu není co vytknout.Co je ale možné filmu vytknout? Scénář!Film má pár dějových zvratů které nedávají úplně smysl a trochu narušuje divákovi zážitek ale ne zas tak moc.Třetí Mizerové jsou skvělá akční jízda s perfektně fungujícími charaktery.Jako tečka za touto sérií to funguje na výbornou.Další film už ale radši nechci.Bad Boys! 4,5/5

• 16.1.2020  21:04
    Cats (2019)

Zbožňuju Toma Hoopera.Miluju jeho oscarovou Královu řeč,miluju jeho oscarové Bídníky a časem sem si našel cestu i k jeho oscarové Dánské dívce.Na jeho další film sem se tak opravdu těšil a i přes rostoucí hate který se díky pobouření z trailerů vyrojil sem stále věřil a doufal v obstojné řemeslo a....ono se to i docela vyplatilo.Hlavni problém je samosebou špatné použití CGI.Ty "kočky" jsou strašně nepřirozené a mnohdy je jejich pohyb nebo grimasy opravdu pěst na oko.Další problém je děj.Film prakticky nikam nespěje a přijde mi že se drží moc zkrátka.Čím ale můžou Cats potěšit?Film je nádherně natočen a na herecký koncert skvělého obsazení se tak(nebýt toho CGI) krásně dívá.Písničky fungující a z režijního hlediska opravdu nemám co vytknout protože Hooper zase dokázal že má řemeslo opravdu v malíku a i takhle zvláštní projekt dokáže vyzvednout.Ve finále jsou Cats nádherně natočená přehlídka skvělých herců a zajímavých nápadů.Bohužel to ale prostě sráží to CGI.I tak to ale není ani zdaleka takový průšvih a na silnější průměr mi to stačí.Nezbaví mi nic jiného než doufat že to Hooperovi nezničí kariéru a já se od něj do pár let dočkám další pecky protože on umí.

• 16.1.2020  19:31
    Dolittle (2020)

Film o který asi nikdo moc nestál a člověk hned po shlédnutí pochopí proč.Dolittle je ujetá rodinná hovadina s příšerným zpracováním(CGI je někdy až do očí bijící) a zvláštním scénářem.Film totiž neví jestli chce svým humorem cílit pouze na děti nebo se zaměřit i na dospělejší diváky.Díky tomu tak film přinese několik WTF momentů které ve finále nepochopí ani ti starší.Lidi co si mysleli že to zachrání aspoň ten nadupanej casting budou vyvedení z omylu.Známé tváře jsou tady utopeny v divně vypadajících CGI zvířatech a jejich hlasy zrovna dvakrát neoslní.Co se týče Roberta Downeyho Jr. tak ten tady hraje to samé co hraje v posledních cca 10 letech a mě už to upřímně moc nebere.Pro mě je tak Dolittle ve finále fajn rodinné béčko které se se svou kvalitou dá označit za normální průměr.Zázrak se nekoná a doufám že Downey si zas začne hledat trochu věrohodnější role ve kterých zase ukáže že umí hrát,tady to totiž opravdu nedokázal.

• 13.1.2020  11:53
    Na nože (2019)

Vychytralá a neskutečně zábavná detektivka která funguje i jako čistokrevná kriminálka ale i jako odlehčená komedie.Casting je skvělej a všichni herci si to nehorázně užívaj ale i tak jim všem vévodí Daniel Craig který si tady po Bondovi zadělal na další funkční postavu která by mohla být do pár let kultovní.Film by ale nevznikl bez výborné režijní a scénáristické práce Riana Johnsona který snad konečně všem dokázal že patří k nejtalentovanějším tvůrcům současnosti.Ve finále sem opravdu nadšenej a sem rád že nám vzniká nová originální série která trochu zatopí kolegům Poirotovi a Holmesovi

• 4.1.2020  17:49
    Vánoční koleda (TV seriál) (2019)

Skvěle natočené řemeslo které mě opravdu příjemně překvapilo.Atmosféra funguje a žádnej fail se nekoná.Jenom ten konec mě nechal poněkud chladným

• 4.1.2020  17:47
    Dracula (TV seriál) (2020)

Skvěle natočeno!Jenom děj je každou epizodu horší a na konci už to dost skřípe.Ve finále sem ale spokojen

• 3.1.2020  19:23

David Slade to prostě s upírama umí..

• 3.1.2020  19:16

Velkolepá Disneyovská podívaná pod taktovkou skvělého Billa Condona které ale občas podraží nohy ne úplně fungující romantika.I tak jsem ale spokojen

• 3.1.2020  19:14

Příjemná podívaná která ovšem není nijak výjimečná a nahoru ji vytahují hlavně skvěle výkony Iana McKellena a Hellen Mirren.I tak je to ale nadprůměr a Billa Condona stále považuji za dobrého režiséra

• 3.1.2020  12:05
    Maják (2019)

Skvělej psychologickej náhul s naprosto geniální atmosférou a s naprosto skvělými hereckými výkony Willema Defoeho a Roberta Pattinsona.Robert Eggers má tak po Čarodějnici další klenot a opět dokazuje že v sobě opravdu něco má.

• 1.1.2020  18:09
    Transformers (2007)

Návod na to jak natočit dokonalý blockbuster.Smekám!

• 1.1.2020  18:06
    Pearl Harbor (2001)

Nádherně natočené velkolepé válečné drama které ovšem schazuje špatný scénář a tvůrčí nejistota

• 28.12.2019  15:31

Zábavná rodinná jednohubka kterou sem měl svého času dost rád.

• 28.12.2019  15:27

Obyčejný průměr.Zápletka nezajímavá.Animace nijak oslňující a mimo výborného hlasového obsazení a pár cool momentů mě tam toho moc nepotěšilo.BluSky nemá moc velkou budoucnost

• 28.12.2019  15:09

Nejhorší díl série.Je tu tolik postav a ani s jednou se nepracuje tak jak by mělo.Scénář je absurdně chaotický a příběh tuctový.Animace je naprosto nádherná ale to tenhle film nezachrání.Když už nic tak aspoň v posledních 20ti minutách se dočkáme důstojného ukončení série.

• 28.12.2019  15:06

Skvělá zábava pro celou rodinu která dobře pracuje s novými charaktery.Bohužel na úkor příběhu

• 28.12.2019  15:04

Skvělá dobrodružná jízda ve které fungují emoce i charaktery.Nejlepší film série!

• 28.12.2019  15:02

Nebýt příchodu nových sympatických charakterů tak se jedná o naprosto zbytečný film kterej je navíc dost nudnej

• 28.12.2019  15:00
    Doba ledová (2002)

Skvěle vypadající animák s působivým prohlubováním charakterů kterej na konci úžasně hraje na emoce.Jenom nějaká větší dynamika mi v průběhu filmu scházela

• 28.12.2019  14:58
    Na vlásku (2010)

Animovaná romance se skvělýma postavama,fungujícím scénářem a brilantní animací.Romantická linka funguje na jedničku a až do konec je to neskutečně emocionální granát.Jeden z nejlepších Disneyho produktů!

<< předchozí 1 2 3 4 6 7