Temná tvář Brooklynu (2019)

Herec Edward Norton opět jede na plné obrátky. Režisér Norton je mimo a scenárista Norton je na tom ještě hůř a nespasí ho ani kvalitní herečtí kolegové ale ani kvalitní kamera a obstojná hudba. Snaha tam byla a to velká! Ale Edward je především geniální herec a kameru by měl přenechat jiným. 6/10

Čarodějnice (2020)

Nevkusně natočená kapitální slátanina bez jakékoliv atmosféry nebo tvůrčí vize. Anne Hathaway je skvělá a celý si to krade pro sebe. Tucci je fajn ale Octavia Spencer na to prostě nemá. Robertu Zemeckisovi se to opět rozpadlo pod rukama. 1,5/10

Boratův navázaný telefilm (2020)

Perfektní satira a úžasný komediální zážitek se skvělým Cohenem... Zápletka s dcerou mi také sedla na výbornou a zkrátka jsem si to užil... Borat opět nezklamal. 8/10

Vyšinutý (2020)

Nešikovně natočená sračka která mimo odporně přehrávajícího Crowa(hrál už někdy tak špatně?) nemá absolutně co nabídnout. Do karet tomu hraje jen krátká stopáž.1/10

Chicagský tribunál (2020)

Předem píšu že téma tohoto snímku mě vůbec nebere. Další věc která mě taky nebere je režie Aarona Sorkina která se snaží být velkolepá a v dramatických scénách až ve stylu Scorseseho ale mě přijde že spaluje veškerý potenciál který film má. Jako scenárista ale Sorkin samozřejmě zase perlí a máme tu perfektně napsané soudní drama. Co se obsazení týče tak to je opravdu nabité. Celý si to ovšem pro sebe krade Sacha Baron Cohen který dokázal že jeho zajímavé herectví je platné i jinde než v komediálních satirách a rád ho na těch Oscarech uvidím. Zbytek herců mě ale zklamal a i přesto že tu jsou jména jako Redmayne, Keaton nebo Rylance tak mě nikdo z nich nepřesvědčil ani z poloviny tak jako Cohen. Největší netflixovské želízko na Oscarech? Díky scénáři a Cohenovi určitě ale mezi nejlepší Netflixovky to rozhodně nepatří. 7/10

Producenti (1967)

Oscarově napsaná a skvěle zahraná dialogová pecka Mela Brookse. Geniální a vysoce zábavné. 8,5/10

Ratchedová (2020) (seriál)

Řemeslně uspokojivé a Sarah Paulson se snaží. Ovšem nedá to nic ani fanouškům díla Miloše Formana a ani obdivovatelům Murphyho tvorby. Zajímavý leč zbytečný průměr

Kubo a kouzelný meč (2016)

Umělecký animák jak má být. Fenomenální vizuál ale nepříliš bohatý a podnětný obsah. Úctyhodný projekt který stojí za pozornost. Něco tak originálního se totiž netvoří každý rok. 7,5/10

Hledání Země Nezemě (2004)

Fenomenální žánrová práce. Prvoplánově ale ve finále opravdu krásná a srdcervoucí podívaná. Brilantní Johnny Depp kterého skvěle doplňuje kouzelná Kate Winslet. Opravdu kouzelná romance! 8/10

Výjimeční přátelé (2019)

Bohužel je to ve finále dost nezajímavý film. Šedivý průměr který z celkem pěkného příběhu nedostal téměř nic. Vše nakonec musí zachránit na všechny možný ceny nominovaný Tom Hanks. 6/10