Kolotoč (2007) (TV film)

Celkem dobrý TV film, kterému aspoň dvě hvězdičky přidala Tatiana Vilhelmová. Aleš Háma pro mě není herec.

Drsný časy (2005)

Neuvěřitelně silný příběh, který mě dostal beze zbytku. Někdy trochu plytší konverzace, ale tak to v životě je. Závěr vynahradil všechny malé nedostatky.

Kauza CIA (2006)

Zdlouhavé až nudné scény. Akce veškerá žádná. Matt Damon se snad ani nemusel učit žádný text, protože za celý film řekl zhruba dvě delší věty. Vyvrcholení filmu v podobě dopisu na rozloučenou Edwardova otce, který si ho schovával celá léta je až přílíš fádní, ikdyž myšlenka, že celou dobu žil tak jak to jeho otec nechtěl a měl se to možnost dozvědět dříve než chyby spáchal, není tak nezajímavá. Pozitiva bych hledal ve výkonu Angeliny Jolie. Zvlášť se mi líbila zcéna, kdy svedla Edwarda. Jednoduše řečeno: čekal jsem daleko víc...

Ďábel nosí Pradu (2006)

Film s lehce předvídatelným dějem. Konec je navíc pro pozorného diváka nešikovný, jelikož potom co se hlavní hrdinka vrátila ke svému příteli, on dostává práci v Bostonu a ona se stává novinářkou v New Yorku, což je od sebe pořádný kus cesty.

Kanibalové (1980)

Pokud se nemílím tak film má být co nejrealističtějí ztvárněna fikce. Tomuhle filmu se to nepochybně podařilo. K tomu, že se některým z vás nelíbí zabíjení zvířat ve filmu, můžu říct akorát: jste pokrytci!!! Nikdy jste nezabili?

Čarodějky (1998) (seriál)

vím vím.... pět hvězdiček.... ale mě se to líbilo a zamiloval jsem se do Alyssy Milano.

Báječní muži na létajících strojích (1965)

Klasická komedie plná nadčasových kaskadérských kousků. Aviatické výpravy jednotlivých národů v obrazu stereotypního pohledu, šílené sabotáže a další vtipné scény spolehlivě pobaví i po 40 letech.

Pelíšky (1999)

Jan Hřebejk dokázal o smutných historických faktech naší země natočit vtipnou hořko-sladkou komedii ve vysokém stylu. Skvěle herecké výkony všech zúčastněných. Klobouk dolů.

Mafiáni (1990)

Pohled na svět mafie zase trochu jinak. Robert De Niro a Joe Pesci rozhodně ve svých rolích nezklamali a podle mého názoru za nimi Ray Liotta poněkud pokulhával. Krásná scéna, když se Joe Pesci zastavuje v noci u své matky pro lopatu, aby mohli v poušti zakopat tělo a nakonec si od ní ještě půjčuje kuchyňský nůž s tím, že ji ho určitě vrátí, dokumentuje umění ,, syrovosti“ pohledu na svět Martina Scorseseho.