Darjeeling s ručením omezeným (2007)

Anersonův osobitý styl se mi...líbí. Mám ale pocit, že by neuškodilo přitlačit na pilu a legraci přidat trošku na intenzitě.Darjeeling rozhodně komedií (tu jsem chtěl) je, bohužel však humoru je dosti pomálu a slovo "nuda" není čas od času tak úplně od věci.

USA versus John Lennon (2006)

Milionkrát omílané téma je tu zas, a nepřišlo ani s náznakem něčeho nového nebo zajímavého. Jak jinak no. Co z toho chtěli tvůrci ještě vytřískat fakticky nechápu :-O.___Prostá rekapitulace s pěknou hudbou a už napohled chytřejší současnou Yoko.

Svatá krev (1989)

Jodorowsky to tentokráte vzal z trochu přístupnějšího úhlu a natočil film "o něčem". Typicky šílený rukopis nechybí, ovšem pro tento film platí "všeho s mírou". Někdo může být zmírněním a úbytkem bizardností zklamán. Já ani ne, od Jodorowského mi totiž stačí ke štěstí málo ;-).___Jenom by mě zajímalo, pročpak se strejda Alejandro nevěnuje té filmařině víc, když mu to tak pěkně jde.

Ghost Dog - Cesta samuraje (1999)

Velmi humorná gangsterka s velmi humorným obtloustlým černým Forestem, trochou samurajské filozofie a řadou skutečně nevinných obětí.

Tajnosti (2007)

Její problémy mě nezaujaly, natož že by se mě nějak dotkly. Nefandil jsem jí a ani projev její herecké představitelky mi tak úžasný nepřipadal. Navíc tento druh filmů právě není můj šálek kávy. Několiko vtipných scének ale pochválit musím, to jest bohužel hlavni pozitivum.

Cesta na Měsíc (1902)

V tomto případě je udělení plného hodnocení přinejmenším vhodné.

Slzy slunce (2003)

Naprosto průměrná záležitost ve všech směrech. Navíc, kombinace Willis - Bellluci je docela nevkusná...

Americký kickboxer (1991)

Pamatuji si, že kdysi hóóódně dávno dávali Amerického kickboxera v telce současně s Rockym I, čímž pro mě nastala prekérní situace, pro který film se rozhodnout. Nakonec jsem se rozhodl pro tenhle shit, což byla velká chyba. Sledovat to do konce jsem opravdu nebyl schopen vydržet, a tak jsem přepnul - Rocky dával zrovna do držky Apolovi. Je zajímavé, co člověku zůstane tolik let v hlavě.

Muž, který nebyl (2001)

100 %. Vážně. Tomu není co vytknout. Čirá krása.