Klapzubova jedenáctka - Proti pirátům (1968) (epizoda)

Jeden z nejpovedenějších dílů "Klabzubáků". V rolích pirátů plejáda známých herců mj. Bryg, Mareš, Lír, Krůta, Bruder, Šašek, Matuška, Lohniský, Effa, Nesvadba, Hák atd. A vidět Skořepovou jako svůdnou pirátskou tanečnici, to také není k zahození.

Klapzubova jedenáctka - Když Sparta válí (1968) (epizoda)

Co se vyloženě povedlo, je zápas Sparta vs. Klabzubáci o Český pohár. Nejen komentování Vítka Holubce, ale i divácké komenty v hledišti v podání dvojic Růžek - Filipovský, Bohdalová - Mac Frič, Štercl - Bek atd.

Kurňa, co to je? (2013) (pořad)

Natahovaná soutěž už dávno ztratila svůj náboj a nekonečné opakování ještě zvýrazní její místy bezduchost a trapnost. Kde jsou ty doby silvestrovských "Kufrů" s paní Konvalinkovou a Miroslavem Moravcem? Pavel Zedníček svou upocenou svižností a stále stejnými řečmi těžko někoho dnes pobaví...

Naughty Nudes of the 1960's (2006)

Film je složen z krátkých erotických klipů z šedesátých let, žádná pornografie. Vše uvede pamětník "42 St. Pete", každý klip trvá od 5 do 10 minut. Pro pamětníky dobrá akce.

Picking Up Girls (1994)

Příběh jedné hongkongské rodiny působí roztříštěně jako sled několika samostatných epizod. Otec je ředitelem společnosti, který se snaží své hezké podřízené dostat do postele, matka je sexuálně frustrovaná chladem manžela a sní o erotických dobrodružstvích, dcera slouží u policie a využívá v sexu svého postavení. Nahoty dost, děj nepřehledný.

Imagine (1972)

Jeden z nejlepších dokumentárních hudebních filmů v mé paměti. John Lennon byl největší postavou v šedesátých sedmdesátých letech, vše kolem něho je zajímavé, až na tu Yoko.

58 days (2014)

Japonská soft erotika, ve které si mladý muž kompenzuje svou podřízenost v zaměstnání únosem tří mladých žen - sester. Spoutané dívky zneužívá, krmí, omývá a stará se o ně celých 58 dní. V popředí stojí jeho sexuální aktivita. Potentní mladík vytrvale obhospodařuje dívky tempem a s výdrží králíka. V průběhu věznění dochází ke změně vztahu mezi hlavními postavami, příběh provází časová osa.

Silvestr s četníky (2007) (pořad)

Seriál vydařený, brněnští herci výborní. Bez závěrečné silvestrovské veselice bych se klidně obešel, jelikož pro mě platí, že kam vstoupí "Šlapeto", sto let tráva neroste.

Dobrodružství šesti trampů (1969) (seriál)

Moje oblíbené klukovské čtení na počátku šedesátých let. První a poslední zfilmování samozřejmě nemůže dosáhnout knižní předlohy, ale na druhé straně vše vynahradí ta spousta trampských melodií v podání oblíbených kapel. Těch televizních záznamů, kde se objeví Wabi a Miki Ryvola není mnoho, takže i za to díky. Zazní nejen trampské písničky, ale také paďourské, i ty mám oblíbené. Výběr herců je zdařilý a to z obou znepřátelených stran.

Love Garden (1971)

Slaboučké hard core. Když Mike zahlédne sličnou Clare plavat v bazénu, zahoří v něm touha. Jenže dívka dává přednost své lesbické přítelkyni. Mike nepřestává ve snaze svést Clare, což se mu nakonec podaří a ona pozná slast z hetero lásky. Na erotiku skoro chudé, prakticky dvě scény, z nichž ta první lesbická je natočena neobyčejně rozvlekle, což má zřejmě představovat něžnost.