Sex in the Comics (1973)

K smíchu, v negativním slova smyslu. Kdyby byl film černobílý, dal by se považovat za vintage z třicátých let minulého století.

Oeste Nevada Joe (1964)

Průměrný spaghetti western z "westernového období" režiséra Ignacia F. Iquina. Neliší se nijak od většiny příběhů stejného žánru, přináší dostatek přestřelek, rvaček, barvotiskové lásky. Pistolník Nevada Joe Dexter se ocitne mezi dvěma ženami, majitelkou saloonu a majitelkou zlatého dolu. Oběma by se rychlý a hezký pistolník hodil, ale odmítá vstoupit do jejich služeb. Shodou náhod se dostane Dexter do hry proti bandě lupičů zlata.

Flotte Biester auf der Schulbank (1983)

Půvabná učitelka zdědí po bohatém strýčkovi továrnu na gumové výrobky, převážně kondomy a jiné gumové hračky sloužící po erotické dovádění. Tato situace zatáhne novou majitelku do nezávazných erotický vztahů. Komedii režíroval Jan Apfeld, objeví se známé herečky Sandra Nova a Sibylle Rauch a ještě jim to sluší.

John Wayne, Amerika za každou cenu (2019) (TV film)

Na životopisném dokumentu o mém oblíbeném herci mi vadí zpolitizovaný pohled francouzských autorů. I když Waynea nelze od politiky oddělit a byla součástí jeho života stejně jako jeho pravicový postoj, připadá mi, že názor filmařů je jednostranný.

Fotbal (1965)

Jako velký fanoušek fotbalu jsem se podíval, a zvláště pamětník českého fotbalu v šedesátých letech (v jedné z jeho nejlepší etap), na slavné postavy hráčů jako Josef Masopust, Svatopluk Pluskal, Vladimír Táborský, Andrej Kvašňák a mnoho dalších. Nevadí pak jednoduchý děj, kde i tak zaujme Bohumil Šmída jako trenér Slavoje.

Below the Belt (1971)

Erotický snímek o boxerovi, který se připravuje na mistrovský zápas. Aby svého svěřence vybudil, shání mu jeho manažer do postele atraktivní dívky. Celá zápletka je pouze záminku pro několik erotických scén, naštěstí jenom soft core.

Zlatá maska (2020) (pořad) odpad!

Stačil mi premiérový díl a vystavuji stopku. Ještě, že jsem si dal pořad do záznamu a nemusel ho sledovat celý. Taková ubohost se vidí málokdy. Proč opět společný pořad se Slováky, chlapovi není rozumět, a vytipovaní lidé od sousedů z řad umělců a celebrit jsou pro mě španělská vesnice. Humru a zábavy v pořadu není ani zbla.

Liebesmarkt (1973)

Studentka Ingrid potřebuje pro svou ročníkovou práci studii o sexuálním chování svých spoluobčanů. Sama si na celý výzkum netroufá a tak do projektu zapojí několik svých přátel, což je příčinou veselého erotického dovádění. Německý humor stále stejně dřevěný, ohrané gagy, např. nazí milenci v posteli ve výloze obchodního domu. Nezvykle mnoho nahoty a hezké dívky, vyniká opět Ingrid Steeger.

Nejlepší hollywoodští režiséři (2009) (seriál)

Sleduji letos po letech už potřetí a pokaždé si najdu mnoho nových faktů a skutečností ze života a natáčení mistrů. Souhlasím, že každý fanda filmů (a nejen amerických) by měl seriál vidět.

Prodej (1967) (TV film)

Dnes už televizní klasika, kterou by mohli podle mne dávat každý rok dvakrát. Dokonce se podařilo vystihnout i něco z francouzské atmosféry.