Noc uprchlíků (1993) (TV film)

Docela zábavný tv thriller se zajímavým hereckým obsazením - mj. Teri Garr (TOOTSIE) nebo mladý a tehdy neznámý Thomas Haden Church (BOKOVKA).

Rozhněvaný muž (1978)

Do vyšetřování dvojnásobné vraždy je bezradnou policií zainteresován otec podezřelého. Ten s razancí sobě vlastní začne šlapat na paty místnímu podsvětí, přičemž občas přijme, občas rozdá... V hlavní roli Lino Ventura.

Sázka na smrt (1988)

Ve filmu několikrát zazní vypalovačka "Welcome to the Jungle" (# 7 USA; # 24 GB; 1988) skupiny Guns N' Roses. Skladba je z jejich první řadovky "Appetite For Destruction" (1987), ketré se dodnes prodalo více než 18 mil. kusů... Jinak Jim Carrey je v titulcích uveden s křestním jménem James.

Slepá zuřivost (1989)

Choreografii bojových scén dělal Sho Kosugi, který si také v závěru střihnul menší roličku japonského zabijáka.

Báječná dovolená (1988)

Viděl jsem to po x letech znovu a znovu mě to příjemně pobavilo. Sympatičtí herci, krásná příroda a navíc ta roztomilá malá i velká zvířátka.. p.s. Dan Aykroyd snobského parchanta zahrál dobře a vůbec ne poprvé - ZÁMĚNA (1983).

Hibernatus (1969)

Velmi slaboučká záležitost, kterou tentokrát nezachrání ani tradičně dobrý Louis de Funés. Doporučuji místo prášků na spaní.

Senzační prázdniny (1967)

Film z období, kdy byl Louis de Funés na vrcholu, leč co do kvality pouze průměr. Kdo má však tohoto herce rád, může si nějakou tu hvězdičku přihodit a jak tak koukám kolem, nejenom jednu.

Ďáblice (1989)

Budu tedy první, kdo napíše alespoň trochu kladný komentář. Film mě příjemně pobavil, ani trochu nenudil a naopak bylo fajn, vidět Meryl Streep v nějaké komedii.

Lupiči těl (1993)

Foresta Whitakera pojídání prášků proti usnutí evidentně chytlo, jinak nic extra.. V následujícím roce vznikly další žánrově podobné záležitosti o mimozemských formách, které atakují lidi - VLÁDCI LOUTEK a TAJEMNÉ ZLO 2.

Podvedená (1991)

Goldie Hawn si odskočila mimo žánr komedie a výsledek není zas tak zlý.