Wanted (2008)

No tak nevej cakal som iny film ale sklamany som neni.Skoda vyberu herca.Angelina moc dobra.

Chobotnice (1998)

tento film som videl asi pred desiatimi rokmi a vtedy bol fajn a nieco nove a neokukane.dalo sa na to v pohode pozerat a vobec to nenudilo ani neiritovalo.a aj po case sa nic nezmenilo.

Van Helsing (2004)

Ak tento film neberete vazne tak s nenho aj nieco budete mat.Je pravda ze je to vtakovina aku svet este nevidel ale na druhej strane aj celkom zabava.Film sa ani nestazi vyzerat vazne tak neviem preco ho vsetci tak odsudzuju.Mne osobne vadila najviac stopaz ale zvladol som to v pohode.Bolo sa naco pozerat.A triky vinikajuce.

Zbohatni nebo chcípni (2005)

Aj ked mam rap rad tento film nejako presiel mimo mna.Mozn zmenim hodnotenie ked si to pozrem este raz.

Probuzení (2007)

Styri hviezdicky za originalny namet aza Jessicu Alba ,ktora sa mi v tomto filme pacila zo vsetkych najviac a zacalu ukazovat ze vie aj hrat nie iba krutit zadkom.

Smrt on-line (2008)

Priemerny thriller zo skvelou reziu ale od Hoblita som cakal viac. Chcem nieco ako Prvotny strach.prosim.

Hráči (2003)

Nejde o zly film. Celkom to pobavi ked od toho moc necakate.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Vyborny comeback veterana Ramba . Dovolim si tvrdit ze najlepsi diel tejto serie.