Smrtonosná zbraň 4 (1998)

Spolu z jednotkou je stvrty diel najleosi z celej serie. Dialogy su zabavne, akcia suprova. K tomu este Jet Li v prvej velkej hollywoodskej ulohe. Jedny slovom: Super.

Po čem ženy touží (2000)

Vyborny namet a inteligetni scenar je zarukov dobrej komedie. A ked k tomu este mate v hlavnej ulohe simpataka Mela Gibsona tak sa to neda nicim pokazit. Tento film som videl iba nedavno a musim uzbat ze aj ked podobne diela moc nemusim totot sa naozaj vydarilo. Trosku som Melovi zavidel tu jeho schopnot a myslim ze urcite som nebol jediny. Helen Hunt ,ktora je mne inak totalne nesimpaticka mi v tomto filme kupodivu nevadila.

Patriot (2000)

no mne sa tento film pacil a mel gibson bol v nom skvely.

Umučení Krista (2004)

pre vsetkych blbeckou co tu hovoria o zbytocnej brutalite a prazdnom filme.tento film je cista pravda.takto nejako sa to stalo.a pre tych ktory hovoria ze je to bez emocii nech si precitaju bibliu lebo bez nej nemozu a a ni nedokazu vsetky pochopit vsetky gibsnove SPRAVNE odkazy.pre mna najrealistickejsi film aki som kedy videl,

Wyatt Earp (1994)

Dobre veci prichadzaju dva-krat. V roku 1993 ma potesil western Tombstone a o rok neskor Whyat Earp. Ak by som mal porovnavat tak sa mi z viacerych hladisk pacil viac popcornovejsi Tombstone. A to vdaka vybornemu Kilmerovi, kratsej stopazi, lepsim prestrelkami a suprovejsim hlaskam. Na druhu stranu Costnerov Wyat Eart bol lepsie stvarneny prave Costnerom a mne ako divakovy ponukol viac zo zivota spominaneho hrdinu a jeho rodiny. Costner sa vsak privelmi sustreduje prave na svoju postavu a ostatne velmi dobre obsadenie sice divak vidi ale ich herecke vykony nevnima. Snad az na Dennisa Quaida, ako Doca Hollydaya, ktory bol taky zamaskovany, ze som ho spoznal az v zaverecnych titulkoch. Aj napriek tej vrazednej stopazi, ktoru tento film ma mozem z kludnym svedomim povedat, ze som sa nenudil a aj po tretom pozreti mozem skonstatovat, ze som si zivot Wyatta Earpa a jeho druziny uzival po cely film. A aj ked je film Tombstone o nieco lepsi, tak tento ponuka asi viac faktou o legendornom Whyattovi a jeho zivote.

Svatý (1997)

Potencial nametu bol velky . Mohlo to byt ovela lepslie.

Lovci lvů (1996)

cisty priemer a celkom nuda.

Tombstone (1993)

Jeden s najlepsich novodobych westernou.Val Kilmer ako Doc Holliday bol vinikajuci.

Rychle a zběsile (2001)

ja filmy o autach moc nepozeram a ktomuto som sa dostal uplne nahodou a vobec som nelutoval.a na michelle rodrigues sa mozem divat stale.

Zběsilý útěk (2006)

je to trocha prehnane a na jeden vecerje toho naozaj viac ako dost.ale co na tom ked som sa pritom fakt bavi.walkerovi uloha sadla a to staci.najviac sa mi pacila scena na lade.to bolo dost neprijemne.no a roden bol bombasticky.