Červená siréna (2002)

Zvláštny pocit. Film sám osebe nebol zlý a zaujal, ale niečo tomu proste chýbalo, aby som mohol ísť s hodnotením vyššie. Niečo, čo neviem popísať. Možno pán Megaton mal pritlačiť viac na pílu.Možno väčší rozpočet a možno... Keďže snímka je len kopírovaním svojich "vyspelejších" bračekov, tak len za tri.

Nevyhlášená válka (2005)

Na dobrú drámu je film nič neriešiaci a plytký, na akčňák je tu málo akcie. Téma teroristických útokov zo strany moslimov je tak otrepaná, že ani nemám chuť k nej niečo písať. Strata času.

Lovci lidí (2008)

Hm, počkať, počkať... kde som to ja len už videl... Banda hippie výletníkov so svojim karavanom bola krajne nesympatická, takže tie krvavé prkvapenia im človek tak akosi prial. Veď ostatne zato dávam dve, nijaký iný prínos filmu totiž nevidím.

Život zvířat (2008) odpad!

Oficiálny text distribútora je jedno veľké klamstvo! Je nehorázne, túto príšernú amatérčinu k Saw vôbec prirovnať a prázdne kecy o inšpirácii skutočnými udalosťami sú skôr na smiech. Možno keby bol film zavesený na nejakom serveri s videami zadarmo, tak mu láskavo svoj čas venujem, takto mám pocit, že aj 1.5€ v edícii lacné dvd je veľa.

Návrat domů (2009)

Ja som to vravel už dávno - najhoršia je neopätovaná láska. Tá dokáže naozaj "zázraky". A Miške od Burtonov to ale celkom v úlohe prestrihnutej Shelby pristalo. Ako jednorázovka je film úplne v poho.

Špatná výchova (2004)

Ehm, na môj vkus tu bolo trochu málo herečiek :P A tie čo tu aj hrali boli nejaké divné, nemali žiadne kozy, samé parochne, chlpaté nohy a postavy ako chlapi. Na to sa predsa nedá dívať. Alebo mi niečo ušlo? Jááj, veď to bol film od Pedra, tak už chápem.

Hanebný pancharti (2009)

Tiež som jeden z tých, ktorí by prijali viac priamočiarej akcie a menej vykecávania, ale aj tak dobré. Hlavne vždy keď divák stráca pozornosť, vytiahne Kventín nejaký svoj tromf a diváka priam strhne naspäť nejakým jeho klasickým ťahom. Mám pocit, že niektoré postavy ako napr. Donny Baribal a jeho pálka, Hugo Stiglitz si vyslovene pýtajú, aby zľudoveli. Pre mňa príjemným prekvapením Chris Waltz a jeho postava slizkého plukovníka Landu.

Slepičí úlet (2000)

Už dlho ma tak dobre nepobavila nejaká rozprávka, ako tieto anglické zdrhajúce operence na čele s kohútom američanom. Ovšem od "otca" Wallaca a Groomita som zlú zábavu ani nečakal.

Co jsem komu udělala? (1984)

Toto stretnutie s "rodinkou úžasných" nebolo zlé, miestami vážne vtipné, ale objektívne treba priznať, že Pedro má aj lepšie filmy.

Rána za ranou (2007)

Ako tak čítam komenty, zisťujem, že niektorým užívateľom sa film podarilo aj dopozerať do konca (pozdravujem, Dubro ;-)) A keďže ani ja nie som nijaká sračka, a chcel som si dokázať, že tiež niečo vydržím, zdul som sa aj ja. No taký zhluk klišé ako návrat z vojny, vražda manželky, pomsta, drogy, gangy, rusi... to sa hneď tak nevidí. Problém je, že tu nič nefunguje a keďže hviezda za vystrihnuté scény už udelená bola, tak ja dám jednu napríklad za peknú hudbu v menu :)