Superdebata: Hledá se prezident (2023) (pořad)

Formát, kdy je superdebata rozdělena na nefavorizované kandidáty a favority je špatná a zcela to ztrácí podstatu oné superdebaty. V druhé části debaty k Pavlovi a Nerudové opět zcela uboze chyběl Babiš, který jako srab by se měl účastnit pouze jediné debaty na Nově, tak zítra uvidíme. Moderátoři naprosto marní, otázky zcela nevýrazné, hlasování kdo je lepší naprosto trapné a fandění diváků ještě trapnější. Nelíbilo se mi to ani za zblo.

Superdebata (2023) (pořad)

Původně slušnou debatu naprosto pohnojila druhá polovina, kdy se moderátor věnoval pouze dvěma (třem) favorizovaným kandidátům. Tento koncept mi přišel naprosto nedůstojný, neférový a hlavně zcela trapný vůči všem ostatním kandidátům. Před prvním kolem si tohle veřejnoprávní televize nemůže dovolit. Proč do háje tedy platím poplatek? Velké zklamání.

Pocta Karlu Gottovi (2022) (koncert)

Načančaný a krásně nasvícený koncert ukázal, jak Gottovy písničky nikdo jiný není schopný zazpívat. Muži zpěváci bída, ženy možná o trochu lepší, ale i tak se to občas nedalo poslouchat. Koncert k poctě Gotťáka sám o sobě je jistě dobrý nápad, vyprodaná O2 aréna ukázala, že nám Gott ještě stále chybí, ale dávat tohle v hlavním vysílacím čase v TV? Ano, dvě hodiny programu programový ředitel zaplnil a má klid. Osobně bych si raději poslechl vtipy hostů Čmani a Paulové v pořadu Do roka a do dna.  PS: nevím, jestli je to moderní trend, ale střihač koncertu měl asi o hladinku alkoholu víc než je zdrávo. Ty střihy jsou šílené, člověk si pořádně neužije žádný záběr. Po stránce střihové hnus. PS 2: Zagorová tam nevystupuje.

Novoroční přípitek (2023) (pořad)

Mladí kluci z Kukaček - Viktor Sekanina a Theo Schaefer nám popřejí, aby nám v novém roce vše do sebe zapadalo a aby jsme byli silní jako lvi. Pak přijde pan ředitel ČT Petr Dvořák a tradičně popřeje vše dobré v novém roce. Osobně bych byl raději za nějakého rozumného dospěláka než za dvě rozverné děcka.

Zátopek (2021)

Těžko říct, co jsem očekával, ale rozhodně jsem to nedostal. Na základě setkání Zátopka s kamarádem běžcem z Austrálie v roce 1968 se ve flashbacích dozvídáme spoustu věcí ze Zátopkova života - setkání s běháním, s Danou, sportovní úspěchy, svatba i vztahové rozpory. Vše je natočeno hezky barevně a s určitým despektem, ale nic zásadního neuvidíme ani se nedozvíme. Prostě hezký český film s nulovým přesahem, ovšem s báječným Neužilem. A za něj klobouk dolů.

Strašidla (2016)

Osobně mi tento film vůbec nevadil. Sem tam jsem se zasmál, sem tam pousmál, ale rozhodně jsem se necítil trapně tak jako při sledování Kameňáků nebo Babovřesek. Dokonce bych to nazval inovativní pohádkou, která sice pobaví spíš dospělé, ale děti to také dají. A nakonec nutno konstatovat, že jako úplná troškovina to nevypadá a má to podobnou kvalitu jako Doktor od jezera hrochů.

Přání Ježíškovi (2021)

Česká Láska nebeská - a proč ne? Film je příjemný, milý, láskyplný, navoněný vánoční atmosférou, tak proč si jej nepustit? Tohle setkání rozhodně dopadne dobře.

Syn Růžového Pantera (1993)

Osmé pokračování série filmů o Clouseauovi se synem původního Clouseau.

Stopa Růžového pantera (1982)

Šesté pokračování série filmů o Clouseauovi, ve kterém se ale už vyskytují pouze nepoužité záběry s už tehdy zesnulým Sellersem.