Saw Rebirth (2005)

Na krátkometrážní snímek celkem koukatelné. Dobrý audiovizuální stránka. Jinak nic.

Městečko South Park - Série 1 (1997) (série)

Výborná zábava. Pro mě tenhle seriál fungoval úžasně už od první epizody, která se vážně povedla. První série je plná výtečných epizod, třeba třetí o sopce, ta o smrti, nebo díl o nové učitelce a plastické operaci, a vlastně tato série neobsahuje ani jednu vyloženě slabou epizodu. Což je na začátek skutečně chvályhodné.

Saw 5 (2008)

Stále celkem kvalitní podívaná. Saw 5 má výhodu v tom, že má vážně dobrý příběh (flashbacky jsou velmi povedené), a je celkově zas a opět nápaditě vymyšlený. Herci mohli být vybráni lépe, postavy byly také docela odfláklé. Naštěstí je to brilantně natočené, hudba je zase skvělá. Pasti by si zasloužily trochu více péče, v předchozích dílech byli lepší. Celkově se tento díl trošku zklidnil (co se týče brutality), fakt drsná byla jenom první past. Poslední scéna byla perfektní, ale do tohohle dílu se mi co se týče atmosféry, nikdy úplně nepodařilo dostat. Takže nejspíš nejslabší díl původní série (tudíž nepočítám Jigsaw a Spiral), na druhou stranu Strahm a Hoffman jsou dobré postavy, takže mě to pořád bavilo. 6/10

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Až překvapivě vydařené, ale druhý díl si pamatuji o trošku lepší. Tohle se ale povedlo víc než trojka.