• Pohádka

American Horror Story - Delicate (2023) (série)

Miluju AHS, tohle je ale nejhorší série. Vždy netrpělivě čekám na každou další. Tohle se ale opravdu nepovedlo.

Korunní princ (2015) (TV film)

Po dlouhé době, moc pěkná pohádka. Hádek borec, Abrhám bezkonkurenční a Kříž Pakosta taktéž. Opravdu jsem se nasmála.

Láska nebeská (2003)

Celou dobu mě film nějak míjel. Dnes jsem viděla poprvé a mohu říct že se mi docela líbil. Lví podíl na tom má Alan Rickman a Bill Nighy. Jinak učebnicová americká komedie.

BANGER. (2022)

Nevím, asi jsem už stará a nerozumím tomu. Film jsem nedokoukala. Pustila jsem si kousek, po cca dvou měsících zase kus a stejně nedokoukala.

Sharkula (2022)

Jakožto milovnice všech žraločích filmů, dávám tři hvězdy za nápad. Perfektní kulisa při domácích pracích.

Hádkovi (2022)

I když je posledních pár let poněkud přePrachařováno, tak se mi tahle komedie líbila. Je to opravdu ze života. Nasmála jsem se. Čvančarka je geniální "Karen", Čermák nezklamal a Nováková sympatická blbka. Za mě super.

Vražedné jezero (2016)

Jsem milovník béčkových zvířecích hororů. Jsem tedy zvyklá už a všechno. Tohle byl ale mazec. Hlavně výkony herců.

Špindl 2 (2019) odpad!

Kam se poděla česká komedie? Afektované výkony hereček, nudné výkony herců. Dlouho jsem neviděla nic tak strašně nepovedeného.

Vyšehrad (2016) (seriál)

Tak užasně uchylné a zřejmě i pravdivé. Nasmála jsem se. Viděla jsem kdysi pár dílů Ulice, a neřekla bych do toho nesympatického hocha, že má takové komediální střevo.

Čertoviny (2017)

Pohádka by nebyla nejhorší, jen mi vadí ta strašná překombinovanost. Narvat do cca hodiny a půl co nejvíc. Čerti mi jsou na Třošku sympatičtí. Mám averzi na umektaného čerta v podání Blanarovičové. Nosek je tady bravůrní hajzlík a pohádce zvedl body.