• Thriller

Karate Kid (2010)

Americká pohádka kdy se z černouška po několika málo týdenním tréninku stane hotový kung-fu mistr a zrube několik asiatů věnujících se bojovému umění od malička. Will Smith k propagaci svého synka hold dělá co může a podařilo se mu zlanařit i Jackieho Chana.Jinak si troufám tvrdit, že ty souboje tvůrci trochu neodhadli.Takové nakládačky by se hodily spíše k dospělým – místy až zbytečná surovost.

Limit (2010)

Tento našlapaný akční thriller pumpuje do diváka dávky adrenalinu od začátku až dokonce.Pravá francouzská kriminálka se vším všudy.Roschdy Zem byl pro tu roli jako stvořený, Gérard Lanvin taktéž. Po nadupaném začátku sem akorát čekal nějaký zajimavější konec ale i tak se mi to jako celek líbilo.

Lupič (2010)

Snímek hodný pozornosti.Ty, co papkají předepsanou americkou stravu typu Transformers apod. to zřejmě nezasytí ale mě to i přes určité nedostatky zaujalo.Příběh, který nijak zbytečně neodbočuje od tématu a je přímočaře zaměřen na hlavního protagonistu.Ten svou roli zvládá a pomaloučku si přetáhne diváka na svou stranu.Konec , který trochu uvadl je spíše tím, že tvůrci asi nechtěli měnit fakta jen aby film udělali zajímavějším.

Milovaná (2010)

Dobře postupně a z lehka vybudovaná atmosféra.Dobré to bylo ale herecké výkony mírně převažovaly nad scénářem.

Opravdová kuráž (2010)

Moc mě to teda neuchvátilo, CSFD to řadí do žánru Western / Drama / Dobrodružný..­…já bych tam přidal ještě komedie…scénárista se totiž pořád snažil dodat postavám různé vtipné hlášky pro odlehčení.Bohužel byly jen mírně vtipné.Za břicho sem se rozhodně nepopadal.Chápu, že to komedie být neměla ale todle to zlehčování a malování na růžovo tehdejší doby mi tam vůbec nesedělo – Malá holka putující napříč drsnou krajinou, kde na každém kroku může potkat ty největší psance a podobnou chátru – tak tohle mě na tom opravdu zklamalo – čekal sem totiž opravdu tvrdej a syrovej Western se vším všudy – Tohle sem vidět nemusel! co se týče hereckých výkonů tak ty byly poměrně kvalitní ale ten scénář mě zklamal…

Super (2010) odpad!

Ten koho napadlo todle natočit musí být stejnej pacient jako ten SUPER hrdina

Ztracení chlapci: Žízeň (2010) odpad!

Pořád se nevěděl jak tohle vnímat.Má to být sranda?Já tam ale nic vtipného nevidím.Je to myšleno vážně?To se také říci nedá.Takže ani jedno ani druhé.Po chvíli mi došlo, že tohle je ta speciální kategorie zvaná ODPAD.

Baaria (2009)

Na tohle jsem se těšil ale zklamalo mě to.Příběh ze života, příběh osudu jedné Italské rodiny v před a po válečných letech – bohužel pro diváka velmi nezáživný příběh – pořád jsem čekal, že se stane něco co ten film pozvedne ale nic se nestatalo – od záčátku až do konce si film pluje na jedné lajně.

Bitch Slap (2009)

Ten kdo se podílel na vzniku tohoto filmu musel být nadrženej jak stepní koza – ten se snad od rána do večera ládoval modrýma pilulema – jinak si to nedovedu vysvětlit. Ženský žhavý jak plotna na sporáku, samej záběr na prsa zadek, kýblů s vodou v poušti víc jak na soutěži mokré tričko a do toho ten vybranej slovník dotyčných dam :-D – tak sprostě mluvící film sem už dlouho neviděl(myslím ten náš českej dabing) :-) Jak už zde někdo zmiňoval tak i mně se v těch flashbacích kdy ženský střídaly oblečky občas pletly - jsou typově dosti podobné. A taky bych chtěl být na place při natáčení protože by mě zajímalo jak se slečny nechaly přemluvit do určitých scén a jak je přitom ten nadženej režisér kočíroval :-) O nějaké kvalitě scénáře apod. se nemá cenu vůbec bavit.Takže dávám 2 hvězdy za vizuální stránku :-D A nejlepší stejně byla ta asiatka s jojem :-)

Hranice ovládání (2009)

Film, který se snaží tvářit strašně stylově je ve skutečnosti hrozná sračka.Film u kterého ani po hodině nevíte, která bije.Pořád čekáte kdy už to konečně přijde.Pán s krabičkama od sirek už začíná slušně nudit.Tisíc záběru, které vyvolávají v divákovi pocit, že teď už se konečně dozví o co vlastně jde ale stále je to jen hra: kolik toho divák ještě vydrží.Včera sem u toho v půlce usnul.Dnes sem se 5krát přistihl, že mi padá hlava.Když sem se téměř po 2 hodinách konečně dohrabal ke konci tak sem se nemohl dočkat až na klávesnici zmáčknu Delete .Dvě hodiny čekáte jak tupci aby ste na konci dozvěděli co je to za brak.Někomu se to možná líbit může ale já na tuto vlnu naladěn rozhodně nejsem. Takže dávám jednu hvězdu za krásnou Paz de la Huerta v průhledné pláštěnce a místy pěknou kameru.Víc si to nezaslouží :-(