• Fantasy

Cobra Kai - Série 3 (2021) (série)

Zatím nejlepší série, kde se skvěle protínala nostalgie s novotou. Přitom už předešlé dvě série byly hodně vysoko. Smekám, tento seriál se opravdu povedl. Je to neskutečná jízda.

Půlnoční nebe (2020)

Víte co? Naserte si. Těch pět dávám hlavně kvůli Vám co tu jen brečíte a klidně se poserte. Prosím, není zač. Tak předně koukali jsme opravdu na stejný film? Jo ahá on tam chyběl nějaký vzteklí zelený homouš nebo kapitán posera. Vizuálně moc pěkné a uvěřitelné. Přitom ten film, vy buzny, vůbec nestojí na tom vizuálu, ale je o tom, bacha spojloš, že Země je v pěkný prdeli a není žádný plán B. Jen je prostě ve vesmíru obří kosmická loď s posádkou, která si teoreticky může život prodloužit tím, že se na Zem nikdy nevrátí. Jen jim o tom musí někdo říct. Zvlášť, když je to pro něj velmi osobní. Voe nemusíš být zrovna kvantový fyzik abys to pochopil. Stačí, když máš srdce na pravém místě. Jak říkám 5 a poserte se.

Vychováni vlky (2020) (seriál)

A heleme se. Po naprosto vyjebaným Prometheovi a ještě hroznějšímu Covenantovi, jako sorry scénáristicky jde o jednu z největších sraček co jsem kdy viděl. Pravda, neviděl jsem toho moc. Je tohle za dlouuuuuhá léta opět trochu Scott. Atmosféra je od prvního dílů, taková jakou bychom jí chtěli mít. Pořad prostě voe čekáš, kdy na tebe za rohem něco vybafne a ono pořád nic. Pak je tu také Traverza, u kterého mě fakt mrzí, že ho filmový svět neobjevil dřív. Jako Ragnar byl fakt krutopřísnej a zde hraje taky zajímavého týpka co krade ksichty. Znáte to, na srejbuku už se kradou profily teď, a tohle je vlastně podobné. Jako scénář je tu...nooo... jak to říct slušně: Na hovno? Ale dá se to, jen si vůbec nejsem jistý další serií protože ten konec je fakt vymrdanej. A ten směšnej goauld na konci mělo být co? Je to naprostá vizuální katastrofa a starý dobrý Giger se asi obrací v hrobu. Ostatně to dokazuje, jak důležitý byl pro Ridleho. Ještě bych pochválil doprovod a podklad, na seriál slušná kapela. Ještě dodám že... To si ovšem děcka povíme zase příště jo?

Ztraceni (2004) (seriál) odpad!

Solidní chujovina!

Ježek Sonic (2020)

Modrá je dobrá, naděje, láska...jooo už je to tak. Gamesa bez většího příběhu a jeden by se lekl, že něco takového leze na plátno. Hmm jenže Jim Carey a abraka dabraka kolečka tohleto a fuuu zábava překvapivá. A to odpustím i tu strašnou Tiky taku Šrupfovou. Ještě jednu věc chválím a to fidlání, alá tančí celá rodina. Junkie XL k tomu sedl jak prdel na prkýnko.

Příšerky útočí (2019) (TV film)

Letěla jsi až jsem, jen abys samcům zabránila zničit Zemi...Jsi mírumilovná panovnice. No to mě poser všema deseti. Největší záhada vesmíru rozluštěna. Za všechno může muž. Ještě, že ty koule jsou aspoň černý jak boty. Za to panovnice je bílá porno herečka po hodně nevydařený plastice ksichtu, co si oblíbí partu debilů, které vede černá bečka. Kratší tričko fakt neměli ne? Fakt ne? No jo, ale kdo na to má do prdele koukat. Dudák se kterým není žádná Švanda a všechny zachrání babička s pistolí. Poetické, ale na hovno.

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019) odpad!

Celá tahle triopíčovina je strašný průser. Vůbec, ale vůbec se to nepovedlo. Jasan, každá doba má své hrdiny a bla, bla bla. Ne však tahle. Nic nedává smysl, co naplat, že tenhle kult má nějakou historii a pilíře, my si postavíme vlastní údy a pošleme všechno do hajzlu. Herci nesympatický, ale víte co je důležité? Jsou genderově vyvážení a dokonce je tu místo i na Starbuzny co si strkají světelné meče do řitě a pak předávají tuto sílu dál. Vždyť je to přeci v pořádku ne? Strkat si koliky do řitě, a když už jsme u toho je naprosto v pořádku přivézt k životu mrtvého člověka, aby to dohral, smrti navzdory. Money, money, money. Jako slušná nekromancie, ale v pořádku. Lea je vlastně to jediné co celou tuhle tripičovinu drželo. Takové lepidlo. Ne, že by na tom záleželo. Je to vlastně návod: Chceš vědět jak natočit monstr píčovinu? Zeptej se mě jak.

Cobra Kai (2018) (seriál)

Hohou Danielsan život nás může srazit, ale můžeme si vybrat, zda zase vstaneme nebo zůstaneme ležet. Jo tenhle film jsme měli rádi všichni no ni? Tohle se ovšem povedlo, dokonce si to dokáže dělat i srandu z genderu, což mi imponuje měrou obrovskou. Čumím, že to Netflix taky umí. Není to přibuzený a hlavní hrdinové mají ten správný Amerika komplex. Danielsan sice karate pořád neumí ovšem to obrácení ala Darkside is good je hustý a člověk prostě fandí Cobra Kai. Palec hore, kalhoty dole.

Planeta Česko (2017)

V říkadlu: „Na zahradě máme jámu. Tam táta jebe mámu a já stojím u rýče. Kurňa, to mám rodiče.“ Najdete víc poezie než v tomto vele ťoku.

Away (2020) (seriál) odpad!

Hrůzaaaaaa, seriál se jako snaží být strašně realistický a přitom je to jedna hovadina za druhou. Velkohubka zase ukázala, že není velká herečka, to nej už má prostě za sebou. Zbytek posádky je protivný a samozřejmě genderově vyvážený a máme tu i lezbu a dokážu si představit v dalších dílech i bezpohlavce, mořskou panu a růžového plameňáka. Jen škoda, že už je nedokoukám. Před každým rozhodnutím se tu volá domů, jak E.T. Pro blbce co čumí na každou kokotinu asi dobrý, pro přemýšlivého jedince s mozkem ztráta času.