Výměna manželek (2005) (pořad) odpad!

Viděl jsem kopici dílů s družkou, kterou to baví, měl jsem z toho hroznou prdel, kam až dokážou lidi klesnout pro pár šišní a ztrapnit se v televizi. Po pár úchylných dílech jsem byl přesvědčen, že je to hraný podle scénáře, protože to jinak není možný. Dnes jsem náhodou četl o případu z roku 2002, kde se aktér po psychickém nátlaku štábu oběsil. Teď už mi to teda směšné nepřipadá a říkám si, co ti lidé při natáčení musí zkusit a hořce litují, že do toho vůbec šli.

Waterloo po česku (2002)

Kouknul jsem na to ze zvědavosti, jak vypadá 2. nejhorší (a 1.nejhorší český) film podle hodnocení ČSFD, byl jsem překvapen. Žádnej zázrak, ale z české tvorby jsem viděl daleko horší s daleko vyšším hodnocení. Opět se mi potvrdilo, že nemá smysl dát na ostatní.

Iveta - Snad nám to vyjde (2022) (epizoda)

V cca 41. minutě, scéna v koupelně je pod vypínačem dvojzásuvka ABB Tango, která se v té době nevyráběla.

Včera, dnes a pozítří (2012) (amatérský film)

Následujíci Včera, dnes a navždytřetí a zároveň stejně dobrý počin výborné amatérské trilogie. Hodnotím 5*

Cesta do tmy (2023) (TV film)

Takhle se to má řešit, jen je bohužel více zoufalých rodičů, než bank.

Sophiina volba (1982)

Zbytečně promrhané dvě a půl hodiny života.

Chyby (2021)

Je to hodně silný citový příběh, zažil jsem něco podobného. Ode dne, kdy jsem film viděl, nedokážu děj vyhnat z hlavy. Po zhlédnutí jsem změnil pohled na porno.

Večírek (2021) odpad!

Snad nejhorší film. Nepochopim, jak na tohle mohli herci přistoupit, nebo už se chovají, jako právníci - pro prachy cokoli.

Láska v čase korony (2020) (seriál)

Seriál jsem náhodou našel díky ČSFD a shlédl dávno po prvním odvysílání, tudíž jsem měl oči plné slz od smíchu, opravdu jsem se dobře bavil.

Časové pásmo bylo změněno