Gangsterova milenka (1975)

Klasicky italská uřvaná komedie, která ale vlastně moc nepobaví. Sophie Lorenová hraje sexi prostitutku, ale těch 41 je prostě vidět a je to tedy dost nevěrohodné. Vtipný komentář: pytlik

Hříšná cesta do ráje (2013)

Příjemně plynoucí film, ke konci ale až bytečně zatočený zase k pánu bohu. V daném žánru takový solidní průměr 50-60%.

Sherlock Holmes a případ hedvábné punčochy (2004) (TV film)

Jeden z nejhorších Holmesů, co jsem kdy viděl. Holmes je extrémně sebestředný namyšlený, ale ne ku prospěchu, ale ke škodě. Takový trošku dr. House, vedle-vedle-vedle až nakonec dobrý, tady mezitím ale pár slečen zbytečně zahyne, než se trefí.

Krvavé zúčtování (2013)

Opravdu nemám tyhle "sociální" díla, kdy se chvilku hraje a pak se komentuje herci co že to jako hrajou a proč. Nebýt tohoto, dávám hvězd více. Navíc, fakt netuším, proč na konci hlavní hrdina zabije tu holku spolu s hlavním padouchem...

Na doraz (2010) odpad!

Jak už id Sathana napsal(a): Otravný snímek s prostoduchým dějem, nezaslouží si ani jednu hvězdičku.

Svět podle Putina (2017) (seriál)

Stone byl vždy levicový a díky tomu vzniklo několik zajímavých pohledů na USA očima američana. Nicméně tento dokument s nemaskovaným lezením Putinovi do zadku tak, že překrucoval i skutečnost, ukazuje, že na to být objektivní i jako nerus na Rusko nezvládl. Zkrátka, zajímavý pohled do srdce Ruska, zajímavé informace a pohled od Putina, ale Stone odpad.

Mlha v srpnu (2016)

Na tento film jsem se těšil. Čekal jsem kvalitní dílo, zasazené do doby, s dostatkem faktických informací. Film je ovšem velmi, velmi, velmi slabý, dějově odfláklý, se zástupem logických chyb s minimem skutečných fakt.

Pidihajzlík (2006)

Výborná a na mozkovou kapacitu nenáročná komedie, která si ani nehraje na něco víc. Pokud chcete zábavnou, lehce trhlou komedii pro vypnutí po záhulu v práci, nezbývá mi, než doporučit tuto.

Buenos Aires 1977 (2006)

Tenhle film nebyl ani napínavý, ani informačně přínosný.