robo7773

robo7773

okres Veľký Krtíš

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 31.1.2019  21:17

Jeden z filmov ktory si pozriete lebo ste zvedavy ale druhyrat ak sa s nim stretnete tak radsej prepnete. Na jedno pozretie fajn ale inak je to muka. Dibre hodnotenie ale po filme sklamanie. Herecke obsadenie nic moc a cely film bol vlastne slaby a nuda.

• 6.10.2018  12:48
    Temný případ (TV seriál) (2014)

Paradny srial vudel som vsetkych 16 dielov v dvoch seriach este neukonceneho serialu.7

• 20.7.2018  06:07
    The Terror (TV seriál) (2018)

Zaujímavý príbeh natočený podľa skutočnosti, podľa mňa to bolo trochu naťahované a v každom jednom diely sa udiala len jedna zaujímavá scéna, ktorá charakterizovala celý diel. Zopár ozaj drastických scén plných krvi.Videl som 10 dielov prvej série ešte neukončeného seriálu.

• 23.10.2017  07:02
    Únos (2017)

Je to zobrazenie jedného obdobia, ktoré v sebe skrýva veľa zaujímavého a nám obyčajným ľuďom skrytého. Čiže studňa možností je bezodná a aj napriek tomu toto spracovanie je tak trochu slabé, čakal som od toho viac aj keď dávam všetky palce hore za snahy o dobrý Slovenský film. Ale aj tak mám pocit že ešte je tam rezerva na zlepšenie.

• 23.10.2017  06:59

Táto línia príbehu už nemôže priniesť nič nové, to je už bez nejakého záujmu ako keď pozeráte šieste pokračovanie transformers, už je to otrepané a mdlé.

• 23.10.2017  06:57
    Baby Driver (2017)

Tak toto bolo sklamanie, podľa hodnotenia som čakal oveľa viac. Nezaujímavé a klišoidné až ma z toho rozbolela hlava.

• 9.9.2017  21:58

Film so Števom ked este vyzeal ako ckovek.

• 19.7.2017  23:47
    John Wick 2 (2017)

Nijako inak sa tomuto nedá povedať ako reklama na streľbu z blízka :D

• 18.2.2017  14:04

Obyčajná česká rozprávka, takých je mraky, nechapem prečo je take vysoké hodnotenie

• 25.1.2017  19:05
    Útěk z vězení (TV seriál) (2005)

Celkovo vydarený seriál a sledoval som to s napätím čo sa stane, dostatok nečakaných vzratov a hlavne prvú sériu som žral ako malý chlapec. Videl som všetkých zatiaľ uverejnených 81 DIELOV vo štyroch seriách ešte neukončeného seriálu.

• 25.12.2016  21:40
    Narcos (TV seriál) (2015)

Celkovo vydarený seriál a sledoval som to s napätím čo sa stane, dostatok nečakaných vzratov. Videl som všetkých 20 DIELOV vo dvoch seriách ešte neukončeného seriálu.

• 10.12.2016  14:49
    Perníkový táta (TV seriál) (2008)

Zaujímavý nápad čo sa týka námetu. Veľa vzratov a zauzlení. Celkom som sa pobavil, len ten koniec sa mi až tak neľúbil. Videl som všetkých 62 DIELOV v piatich seriách už ukončeného seriálu v roku 2013.

• 20.10.2016  13:34
    Dexter (TV seriál) (2006)

Netradičný hlavný hrdina, ktorého neviete či ho máte obdivovať alebo ho máte odsúdiť. Veľa kontrastov v tom čo robí, robí na polícií a je v tom dobrý a pritom vraždí ľudí. Snaží sa to hrať na to že len tých čo si to zaslúžia ale po čase sa zapletú aj tí nevinní a aj preto aby utajil svoju totožnosť. Hlavné postavy od začiatku až do konca skoro bez zmeny. Celkovo vydarený seriál a sledoval som to s napätím čo sa stane, dostatok nečakaných vzratov. Videl som všetkých 96 DIELOV v ôsmych seriách už ukončeného seriálu v roku 2013.

• 26.9.2016  09:27
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Tiež veľmi známy a podarený projekt, ktorý sa chytil. Prostredie kockáčov by nikomu nenapadlo urobiť tak zábavné.Človek by povedal že táto spoločnosť bude nudná. Videl som zatiaľ 207 DIELOV v deviatich sériách ešte neukončeného seriálu.

• 15.9.2016  12:08
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Zombie serialik tak ako sa patrí, maskéri v každom diely ukázali moderné umenie. Podarený seriál, ktorý v každom diely niečim prekvapil a zaujal. Videl som všetkých 99 DIELOV v siedmich sériách zatiaľ neukončeného seriálu.

• 24.5.2016  09:59
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Parádne spracovaný seriál, sú to vymyslené historické príbehy, v ktorých sú aj ozaj až moc vymyslené veci ale aj tak je to už fenomén a ozaj veľmi dobré. Každý diel priniesol niečo neočakávané. Videl som všetkých 73 DIELOV v ôsmich sériách už ukončeného seriálu.

• 24.2.2016  13:07
    Méďa 2 (2015)

Komédia tak ako sa patrí, nasmial som sa dobre, o maličký kúsok lepšie ako jednotka. Je to ozaj oddychovka, len tak sa nezáväzne sa zasmiať a veľmi nad filmom nerozmýšľať. Fajn neviazaná zábavička

• 25.1.2016  16:49

Zombie komedia ako sa patrí, sranda riadna. Niektoré scény budu asi jedinečne a v inych filmoch ich asi neuvidíte ako napríklad skákajúci zombie na tranpolíne; zombie ktorý spieva Britney Spears; chlapec ktorý drží zombíka za pindíka aby nespadol z okna; zaseknutá zombie policajtka ktorej sa rozopne košela a chlapec musí poťažkať jej silikony; teta zombík bez zubov oblizuje chalanovi zadok; zombie bambie; zombie striptérka s odtrhnutou hlavou a zombie mačka. To už kto vymyslel takéto výmysli :D

• 29.12.2015  19:23

Zaujímavý príbeh, trochu to bolo dlhé, mohlo to byť o pol hodinu kratšie, Leonardo tam prežije asi všetko, trochu to bolo pritiahnute za uši, že ho doseká medveď a on potom prežije v takej zime len tak. Vyhrabe sa v zápätí z hrobu a odplazí sa preč, už po chvíle sa zázračne dostane na nohy a po chvíli už skáče na koňa, také zranenia by sa v divočiny len tak hojili veľmi dlho. Neviem či to bude na oscara, ale herecký výkon bol ozaj obdivuhodný.

• 17.12.2015  14:40
    Rodinná válka (TV seriál) (2005)

Velmi dobrý serál, Michael Rapaport je najlepší, oplatí sa vidieť. Videl som všetkých 44 DIELOV vo dvoch sériách ukončenáho serálu v roku 2007.

• 16.11.2015  09:05
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Veľmi podarený seriál, nasmial som sa veľmi veľa, niektoré hlášky sa stali LEGENDÁRNÍ, Videl som všetkých 208 DIELOV v deviatich seriách už ukončeného seriálu v roku 2014.

• 27.10.2015  09:31
    Kurz sebeovládání (TV seriál) (2012)

Podľa mňa celkom podarený seriál, beriem ho s veľkým nadhľadom ako pokračovanie seriálu Dva a pol chlapa. Nasmial som sa v mnohých prípadoch a Charlie je PÁN. Videl som všetkých 100 DIELOV vo dvoch seriách už ukončeného seriálu v roku 2014. OPLATÍ sa vidieť

• 5.9.2015  15:45
    Velký draft (2014)

Zaujímavý film z prostredia športu (tie je môžem), ktorý nám približuje draftovanie a transfery s hráčmi amerického futbalu. Tomuto športu až tak nerozumiem, podľa mňa z toho američania len robia veľkú vedu z jednoduchej hry. Tie ich taktiky a bla bla, zaujímavé ale trochu to preháňajú. Keďže som športový fanúšik tak mi bola táto téma blízka a Kevin to naozaj zahral ako pán Profesor, výborný herecký výkon a ozaj som mu to všetko zožral. Chýbala mi v tom filme trochu akcia, ale inak hodnotím veľmi kladne. Zákulisie športového obchodu a taktizovania, vždy je to trochu aj lotéria, ale niekdy sa to podarí.

• 27.8.2014  06:21

Dve hviezdy len za Leonarda a jeho výkon, ktorý bol ozaj famózny, bez neho by som nedal ani jednu. Leonardo to zahral ozaj presvedčivo, neviem v čom to je ale úlohy takýchto postáv dokážu zaujať a pozdvihnúť film na inú úroveň, inak to bola desná nuda.

• 16.8.2014  08:55

Nič ma na tomto filme neupútalo okrem najrýchlejších áut momentálneho sveta, inak to bola nuda samé klišoidné veci, proste len parazit na filme rýchlo a zbesilo. Vždy som dopredu vedel čo sa akurát stane, "presklenné filmy" nemám rád.

• 12.7.2014  07:46
    Hon (2012)

Film sa mi páčil, pán učiteľ si prežil ozaj kruté chvíle. Malá by si ozaj zaslúžili zopár na zadok, to je doba keď malé decko dokáže jedným klamstvo pokaziť rodine život. Ak by sa to stalo niekde inde tak by to priznanie z nej normálny otec dostal. Koniec bol zaujímavý a ostal tak otvorený, že si každý môže urobiť vlastný koniec ako to celé asi mohlo pokračovať. Hlavný herec bol trochu čudný a vedel by som si tam predstaviť herca, ktorý by viac zapasoval do tejto role. Inak nemôžem dať inak ako 4 hviezdy, bolo to pútavé a dobre sfilmované.

• 10.7.2014  23:02

Totálna kravina, jednoducho povedané zabité dve hodiny zo života!!!!!!!

• 8.7.2014  13:52
    NON-STOP (2014)

Zaujímavá zápletka, plynulý priebeh, stále sa niečo dialo,. Zrejme najlepší film s touto témou ohrozenia lietadla alebo niečo s únosom lietadla.. Koniec bol trochu viac americký ako som čakal, ale za zauzlenie deja a myšlienku dať do tejto témy niečo nové ozaj premyslené dávam štyri hviezdy. Oplatí sa vidieť ak chcete vidieť aj nejaké nové veci

• 30.6.2014  15:16
    Památkáři (2014)

Myšlienka dobrá, ale bola to neskutočná nuda, nič sa dokopy nedialo. Mám rád historické filmy, a keď sa jedná o druhú svetovú vojnu tak si to vždy rád pozriem, ale toto sa mi nepáčilo a druhýkrát si to už určite nepozriem. Výborné herecké obsadenie ale dej to pokazil. Chýbalo tam viac akcie.

• 31.3.2014  00:28

Desne som sa nudil, čakal som oveľa viac, nebavilo, nezaujalo, proste nič, múka.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6