Hory mají oči (2006)

Řekl bych to takhle, až na jednu dvě morbidní scény žádnej zázrak, sice mě mě snímek udržoval v stálém mírném napětí, ale že bych se děsil každého dalšího záběru jako u Vymítače, to ne. Třeba moje známá to rozdejchávala ještě hodinku po konci.

Leon (1994)

Pro mě jeden z nejintenzivnějších zážitků. Takový malý epický příběh platonické lásky a zabíjení. Snad bych jen doporučil všem fanouškům filmu, aby se určitě podívali na director's cut, díky kterému vztah mezi Matildou a Leonem nabere na choulostivosti a také se dozví něco více o Leonovi samotném. Již jednou miloval... Snad jen bych chtěl vyzdvihnout mimo ustřední dvojici také Garyho Oldmana, jehož výkon byl fascinující. ---Mathilda: Leon, what exactly do you do for a living? Léon: [Leon] Cleaner. Mathilda: You mean you're a hit man? Léon: [reluctantly] Yeah. Mathilda: Cool.

1 Night in Paris (2004)

Ja bych se spíše pozastavil nad klasifkací filmu na csfd. "Dokumntarní " - co je na soft pornu dokumenárního, kromě ...? "Romantický" - co je na soft pornu romantického? ehm:) Jinak k filmu, nejsem žádnej pornofil :-p, ale tohle byla slabota, na druhou stranu Paris je hezká(půvabně hezká, ale né přitom žadná superkráska) a to může diváka upoutat.

Prohnilí (1984)

Vysvětlete mi někdo, co je na tom tak skvělého!

Identita (2003)

Měl jsem problémy tomu přjít na kloub, ještě hodinu po shlédnutí jsem si nebyl jistej jestli šlo o nesmyslnou nebo briliatní pointu. Jestlže přeskočíte nebo si plně neuvědomíte několik klíčových dialogu či monolgů, pak dopadnete jako já. Nakonec mi to ale všechno došlo a musím uznat, že to byl nářez.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Tohle vypadá na dalši skvělej sit-com, kterej je taženej vybroušenejma charakterama. Inu, nechám se překvapit, co se z toho vyklube, ale teďka to vypadá hodně dobře.

Všichni starostovi muži (1996) (seriál)

Jestliže proniknete mezi jednotlivé charaktery, naučíte se tento serial milovat! Je znát zlom mezi 4. a 5. serii, kde se střídá hlavní herec - motor serialu( Michael J. Fox odešel kvůli nevyléčitelné nemoci, dále serial už jen produkuje). Avšak kvalita neutrvěla, až na několi dílů šesté serie.

Kill Bill 2 (2004)

Neříkám že to bylo špatné, to v žádném případě, jen jsem měl občas pocit, že by to schtělo střihačské nužky. Bill: I was just admiring your sword. Quite a piece of work. Speaking of which, how is Hanzo-san? The Bride: He's good. Bill: Has his sushi gotten any better? The Bride: [shakes her head] Bill: You know, I couldn't believe it. You got him to make you a sword. The Bride: It was easy. I just dropped your name, Bill. Bill: [chuckles] That'd do it.

Kdo s koho (2001)

Průměrná lupičská krimi ze staré školy, která kromě hvězdného tria (Marlona ala Maxe jsem opravdu nepoznal) ničím neohromí.

Spawn (1997) odpad!

Ač mám pro komiksovky slabost a dokážu se bavit i nad provařeným klišé, tak i přesto je pro mě Spawn shittowka první cenový.