• Pohádka

Chlast (2020)

Ve všech směrech paráda! Neřekl bych, že Madsovi táhne na šedesát, působí na mě mnohem mladistvěji a jeho LAST DANCE mi uhranul. Nádherný herecký výkon, klobouk dolů a plešouna na polici. Odrhovačka v závěru je děsná, ale pokud si ji pustím, mrazí mě. Fungující tah...

Enola Holmesová (2020)

Milé, pěkně natočeno. Spíše pro děti, ale nijak mě to nenadzvedlo. Cavill začíná být hodně sympoš.

Budiž světlo (2019)

Pecka! Výborný film. Csongor Kassai v roli zlomeného otce- opět nezapomenutelný a Milan Ondrík jednoznačně nejzajímavější herecký objev na slovenské a už i české scéně.

Šarlatán (2020)

77% určitě ne. Doslova režijní shození veškerých kvalit, kterými film disponuje. Loj výborný, Trojani unisono perfektní, kamera, světlo- pecka. Celkově pruda. S kvílející příšernou Rusalkou navrch.

Uzly a pomeranče (2019)

Tomáš Dalecký vypadá slibně, jinak průser jako mraky.

Tenkrát podruhé (2019)

Danielova extrajízda! Canetovy pasáže mě docela mořily, proto nejdu do plných.

Žaluji! (2019)

Precizní, mně se to líbilo velice. Kvalita.

Anatomie zrady (2020) (TV film)

Překvapení. O Labudovi ml. vím, že je to chlapík s velkým potenciálem, viděl jsem ho hrát a taky jsem ho slyšel několikrát dabovat do slovenštiny, jeho hlas se mi fest páči! Proto mě mrzí, že byl hrubě předabován. Osobně by mi nevadilo, kdyby mluvil s přízvukem, jako například Kňažko, Huba, Vášáryová, tohle byl podle mě krok vedle. Jinak paráda a těším se na něj v dalších českých filmech. Dělá tátovi čest! Jsem zvědavej na závěr.

Kovy řeší dějiny (2020) (TV film)

To ses mi Kovy trefil přesně do mé nepříjemné anabáze s dějepisářkou. Už tam nejsem, ale hlásím, že toto naše třída řešila před sedmi lety taky. Nedosáhli jsme ničeho, bylo nám řečeno, že co nás zajímá, máme si dohledat formou samouky. Tak se i stalo. No problem, zvědavý člověk si dohledá, ale souhlasím, vyučovat by se to pořádně mělo.

UčíTelka (2020) (pořad)

Důležité přenosy, děti to baví, velmi chválím! ze všech stran slyším kladné ohlasy, jen tak dál!