Kanibal

Počítačový grafik

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18
    • 25.12.2018  13:32
    Na vlastní Čočík (TV pořad) (2018)

Strašná animace, ubohé dialogy a celé je to monotematické a repetitivní. Hele to vůbec není špatný. Vypadá to dobře a ještě líp to voní.

• 28.10.2018  18:58
    Coco (2017)

Vizuálně nejosobitější a nejcitlivější film of Pixaru vůbec. Každá scéna je naprosto nádherná, nemám vůbec tušení kam ještě můžou bohové animace dál jít. Samozřejmě musím pochválit úžasný příběh, ale co mi přijde moc moc příjemné je český dabing. Protože je Coco hudební film, extrémně závisí počeštěná verze na pěveckých výkonec našich dabérů a hlavně titulní postava Miguela je fenomenální! Tohle se povedlo od začátku do konce.

• 20.4.2015  00:58
    Praha vs. prachy (TV pořad) (2015)

Tenhle pořad dává smysl Streamu a ukazuje jej v nejlepším světle. Ten kluk má obrovskou odvahu a je zapálenej. Víc takových!

• 4.4.2015  21:58
    Interstellar (2014)

Vyprávěj dál... vyprávěj dál.... prosím.... vyprávěj dál!

• 3.1.2015  21:29
    Zmizelá (2014)

O řemesle se nemusíme bavit, v tom je Fincher mistr. Zde však narazil na precizní scénář a přetvořil jej ve velice originální snímek, který je takřka bez chyb. Líto je mi Neila Patricka Harrise, který už si Barneyho asi opravdu neodpáře. Prostě to nejde...

• 19.4.2014  22:57

Je tak málo originálních filmů a prakticky žádný natočený u nás. Pak takové dílko působí jako zjevení. Platí všechna klišé z komentářů tady kolem. Svěží, dojemné, osobité... To je prostě talent.

• 31.12.2013  00:05

Viděl jsem na DVD a sledování přecházelo několik velice dobrých hodnocení. Začátek hodně ukecanej, ale poměrně sympaticky začal rozvíjet postavy. Bradley fajn, žádnej mancrush, ale líbil se mi. Jennifer Lawrence až do konce napínala, jestli se mi jako bude líbit nebo nebude, taneční trikoty to nakonec rozhodly pro "líbí". Popravdě nečekal jsem natolik tradiční romanci a na konci vlastně nezáleží. Prostě film o lásce se zajímavými postavami, příjemně natočený, vtipný a super zahraný. Nechápu těch několik hodnocení s jednou hvězdičkou. To jsme zase za intouše asik. Jedna hvězdička pro přinejmenším solidní romanťák s několika hvězdami bez zásadního problému? C'mon you posh bastard...

• 4.10.2013  00:36
    Gravitace (2013)

Tohle vám sebere dech. Skutečně první opravdové 3D. Ještě nikdy jsem v kině neměl tak úzkostné pocity, nikdy mi žádný film nepřipadal tak revoluční a technicky nepochopitelný. Sandra má na hlavě většinou blembák, George taky, ale i tak hodnotím jejich výkon jako skvělý. Cuarón je neskutečnej, takhle uchopit chladné téma vesmíru a stvořit v něm tolik intenzivní drama, to je prostě majstrštyk.

• 9.8.2012  10:47

Poslední Nolanův netopýří film hodnotím lépe než předchozího Temného rytíře. Nevadila mi tolik délka a i když film nemá Jokera, který byl prostě geniální, je neméně našláplý a spektakulární. Bane je padouch jako stehno a skutečně dokáže Jokera docela dobře nahradit. Slyšel jsem hodně řečí o politické angažovanosti filmu a spoustě náznaků, ale je to naprosto snesitelné a vždy účelné - žádné pološílené poselství se nekoná. Nechci spoilerovat, ale lehce mě zklamala poslední čtvrtina filmu, ale žádné trhání žil. To že je film skvělou podívanou je poměrně jasné, je to jeden z nejpůsobivějších filmů, co jsem kdy viděl - Nolan se naučil využívat obrovské rozpočty, které mu producenti přihrávají, z herců těží maximum a hudba Hanse Zimmera je.... no geniální! Kdyby pro nic jiného, tak pro to jak film vypadá, hraje a působí stojí za to na něj jít. BTW - Cotillardka nějak přibrala a Hathawayka zase shodila, ne?

• 26.12.2011  20:51

Vynikající! Moderní/klasický vánoční příběh (západního santa-clausovského střihu) s hromadou hlasitě-vtipných hlášek a detailů, které jsou jen tak ledabyle poházeny v okolí. Jen dva nepříjemné detaily: co takhle titulky pro nás neděti? Co takhle nepojmenovat v české distribuci film naprosto bezpohlavním sračkovitým názvem, ale držet se originálu? Doteď nejsem schopen udržet ten bezpohlavní blábol a film označuju jako "Arturovy Vánoce".

• 15.8.2011  23:31

Kdy přesně jsme zjistili, že je Nolan génius? Už u Mementa, kdy dokázal zpracovat působivý film z toho nejšílenějšího scénáře, který dal dohromady? Nebo při remaku Insomnie? To asi ne, ten byl až příšliš nevýrazný, ale Batman začíná nebo právě Dokonalý trik už to museli říct. Skvěle pracuje se scénářem, buduje atmosféru a chemie postav... v tom je nenapodobitelný. Tenhle film diváka pohltí a vy Nolanovi uvěříte prakticky cokoli. Masterpiece!

• 26.6.2011  20:11
    Maverick (1994)

Westernová komedie? Jedině Maverick!

• 30.4.2011  18:02
    127 hodin (2010)

Přestože si jako Galadriel myslím, že byl Aaron pořádnej pitomec, tak nemůžu, jako Galadriel, film hodnotit špatně. Jde totiž o brilantní zvládnutí scénáře, skvělý herecký výkon a tak nějak obecně perfektní splnění úkolu ze strany Dannyho Boylea.

• 23.3.2011  08:39

No ano, je to tradiční drama jako ze staré školy a ano, nic objevného pravděpodobně nepřináší, ale ono to všechno tak nějak funguje. Rush a Firth jsou naprosto brilantní, příběh nesmírně přitažlivý a když pak dojde na velké dějiné události, pak je film až nesnesitelně emotivní. Tohle se moc povedlo.

• 5.3.2011  10:18

Skutečně vynikající scénář rozhýbal hru konfliktních charakterů, které se z důvodu nekompatibility nakonec musí střetnout. Vědomí, že je film velice blízko skutečnosti je v tomto případě obrovské plus. Skvělý střih a režie se daly předpokládat, vynikající výkony herců jsou příjemným bonusem.

• 12.2.2011  23:28

Strašidelné a strhující, perfektně postavené a Natalie Portman... neuvěřitelná. Už dlouho jsem nešel z kina s takovým nadšením.

• 2.2.2011  23:11
    Zombieland (2009)

Tohle je zábava a mám pocit, že takových filmů je prostě málo. Oddechovka, kterou si jednou za dva roky rádi pustíte až nebude co dělat. A v televizi s tím moc otravovat nebudou, není to Slunce seno... Za cameo Billa Murreyho high five!

• 12.12.2010  21:37

Vynikající. V první části Relikvie smrti zase série o něco více dospěla, dochází na čím dál častější akční a smrtelné střety a celé výtvarné zpracování je zase o něco temnější, vážnější a dospělejší. Dokonce jsme se dočkali i výborné animované sekvence... Závěr bude opravdu velký.

• 16.11.2010  14:41
    Sherlock (TV seriál) (2010)

Brilliant. Obviously.

• 10.8.2010  23:18
    Počátek (2010)

Nolan je výjimečný režisér a mně ještě dvě hodiny po projekci víří hlavou to co jsem viděl. Technicky dokonalé, myšlenkově geniální, režisérsky výborné a až na některé zdlouhavé dialogy bezchybné. 90%

• 24.7.2010  22:20

Zase a znovu se utvrzuji, že tenhle film skvěle oživil stojaté vody filmů o bojovnících proti tajným službám a vládám celého světa. Skvěle natočená akce, bezchybný hlavní hrdina a perfektní scénář. Tohle je za 100%.

• 9.7.2010  22:02
    Kick-Ass (2010)

Konečně svěží superhero biják! Žádná korekce řeči, absence násilí nebo párání se s podsvětím. Nemám co vytknout - pobavila akce, herci příběh i vtipy. Super.

• 8.3.2010  10:53
    Moon (2009)

Tak tohle je velké. Atmosférou podobné Solarisu nebo 2001 Vesmírná odysea, ale je to přímější, jednodušší... zábavnější! Prostředí vesmíru v omezeném počtu herců přímo vybízí k tísnivé atmosféře, sterilnímu ztvárnění budoucnosti v podobě měsíční základny... Znáte to, když nacházíte ve scénáři chybky, které ale příběh postupem doby sám vyžehlí a vy zjistíte, že jste sledovali mazaný záměr jeho autora? To jsem u Moon zažil. Sama Rockwella jsem viděl poprvé od Stopařova průvodce - rozhodně ho musím víc sledovat!

• 13.1.2010  08:12

STudio Ardman pravděpodobně drží práva na nenásilnou, nekončící srandu a hojně jich v dílech užívá. Tahle plastelína člověka pohltí a dokonale pobaví. Boží.

• 26.11.2009  08:56

Je radost vidět skutečně profesionálně a moderně (technicky a filmařským přístupem) zpracovaný snímek, který vzniknul u nás. Když přičtu fakt, že to je Mašínova prvotina v celovečerní podobě, máme zaděláno na něco výjimečného. Snad až na seriál Zdivočelá země se ještě žádný film nevěnoval období únorového převratu, kdy nastoupila komunistická verbež ve své nejhorší podobě a začala měnit zemi v socialistické peklo. Postavy filmu jsou unášeny historií, tak jak ji známe. Na tomhle filmu nic není špatně - vynikající kamera, kterou vídáme v dobrých zahraničních filmech, skvělá hudba, střih, herci i výprava. Možná je na to brzo, ale pro mě nejlepší český film od dob Nové vlny.

• 18.11.2009  09:59
    Protektor (2009)

Nečekaně svěží dobovka. Už jsem ani nečekal, že by na tohle téma mohl někdo jít trochu jinak a stalo se. Už jen forma je na české poměry výjimečná, skvělí jsou herci (zvláštní styl hraní Marka Daniela nemusí sednout každému, Jana Plodková taky potřebuje čas, ale mně se jejich výkon víc než líbil) a režie. Jsem grafik a musím tak ocenit tradičně vynikající vizuály od Marka Najbrta. Takhle kdyby vypadaly všechny české filmy...

• 5.11.2009  09:28
    Big Lebowski (1998)

Tak takhle jsem se naučil mít rád Jeffa Bridgese, na kterého jsem do té doby měl alegrii (normální pupínky všude). Příběh o pochcaným tepichu a záměně osob nemůže být zábavnější.

• 1.11.2009  16:50
    Mariňák (2005)

Válečný snímek tak trochu jinak od geniálního Sama Mendese. Nečekejme Scottovské "dokumentární" záběry z boje, tohle je dokument o tom co neoslavují milovníci válečné vřavy. Charaktery nejsou černobílé a každý je trochu hrdina, trochu prase a hlavně člověk.

• 19.10.2009  21:42

Vůbec si nevzpomenu kdy jsem se v kině naposled takhle bavil. Jedno "Tarantinovské" klišé za druhým a jen co se člověk přestal smát, těšil se na další kousek toho šílence. Může mi někdo říct kde tam hrál S.L.Jackson a Harvey Keitel?

• 12.10.2009  21:26
    Old Boy (2003)

Originální i když ne tolik, aby se to nedalo polknout. Plné násilí, ale ne tolik, aby působilo samoúčelně. Podivné, ale ne moc, aby to dávalo smysl. Korejci blázniví!

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18