Mafstory (2006) (seriál) odpad!

vtipne na tom neni absolutne nic..skor je to ubohe a trapne

Clona (2008)

No oproti japonskemu originalu velka slabota ale to nie je ziadna novinka ze americke remaky japonskych hororov je jeden velky shit. Na druhu stranu toto je zrejme jeden z tych nie uplne nepozeratelnych. Doporucenie jednoznacne na strane originalu. Treba vobec pisat preco?

Crash (1996)

Tak toto bola správna úchylovina.Cronenberg sa opäť raz predviedol tak ako ho ľudia poznajú. Nie že by sa mi to nepáčilo :D. Naopak, u mňa boduje viac Crash viac ako Dead Ringers.

Příliš dokonalá podoba (1988)

Čakal som niečo úplne iné podľa toho popisu ale kedže sa jednalo o Cronenberga zrejme som mal byť pripravený na hocičo. Nakoniec sa Irons ukázal vo vynikajúcom svetle, a zachraňoval tam kde bolo treba. Napriek tomu resp. aj tak, trochu dlhý a miestami nudný film. 75 percent ale hviezdovo smerom dodola.

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

No na ziaden diel Star Wars nedam dopustit :) takze povinnost je 5 hviezd u mna aj ked asi trochu nezasluzenych :) Prva trilogia je uz davno kultova klasika takze z tohto hladiska ma Phantom Menace este co dohanat ale vskutku dobry scenar, vyprava, kamera a vobec vsetky technicke zalezitosti su tu na takmer dokonalej urovni takze u mna sa zapisal velkymi pismenami ako velmi dobre otvorenie novej trilogie kde Klony su len akymsi spojovacim mostikom a samozrejme vsetko najlepsie je ponechane na zaver v Revenge of The Sith ktory sa bez nadsazky vyrovnava svojim 30 rokov starym predchodcom..o efektnom spracovani ktore ich samozrejme prebija vo vsetkych smeroch hovorit netreba.

Traffic - Nadvláda gangů (2000)

Vyborny film ktory mapuje drogove problemy od najbezvyznamnejsieho dealera az po medzinarodnych drogovych kralov.

Horizont události (1997)

noo..pustil som si to po tom ako som tyzden v kuse pocuval na to same chvaly takze asi preto som od toho cakal viac ako som dostal..velmi zvlastny film pricom na podobne temy si velmi potrpim. V tomto pripade to vsetko vsak islo uplne mimo mna..Velmi nelogicky film

10 000 př. n. l. (2008)

Efekty vyborne ale to je tak vsetko. Hlupost jako hrom ale som si na vine aj sam lebo som od toho cakal viac ako som mal aj napriek tomu ze som videl ktoze to bude rezirovat. Bohuzial uz to naspat nevezmem a tentoraz si moze Emmerich svojich dredatych, hladko oholenych resp. briadkovanych kromanoncov a praludi strcit do prdele. Tolko kravin vo filme pokope sa vazne vidi len malokedy. Alebo mam skor povedat ze v poslednej dobe bohuzial az moc casto?

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Cely film v pohode ale tych zaverecnych 15 minut bolo prehnanych ovela viac ako sa da uniest. Napriek tomu dobra a hlavne dobre pozeratelna zabava ktora nemusi nutne skoncit jednym pozretim. Film ktory sa urcite da vidiet aj viac krat. Nie ze by som mal o to zaujem.

Mladý mistr (1980)

Jackie vo vynikajucej forme a pre mna jeden z jeho najlepsich filmov. Pribeh nie je nejako velmi podstatny aj ked urcita dejova linka nechyba. Cely film sa ale hlavne spolieha na neustale kopanice a bitky medzi ktore su zasadene niekedy viac niekedy menej humorne scenky. Zo zaciatku sa vobec cela choreografia jednotlivych subojov predvadza skor v komedialnom style ale postupne sa pomalicky vsetko priostruje v zaverecnej pol hodine uz ide humor takmer uplne stranou a nechava priestor trdym bojovym scenam aby to na zaver vsetko vygradovalo do absolutneho maxima. Zaverecny boj medzi Jackiem a majstrom Kamom nema jedinu chybu. Nedavno som si stiahol verziu kde je dokonca tento suboj oproti tomu na ktory sme boli zvyknuty zo starych VHS este o niekolko scen predlzeny. Jednoducho klasicka Jackieho zalezitost ktora ale pre tentokrat nestoji iba na nom. Aby som bol presny tak spolu s Armour of God 1 a 2 moj najoblubenejsi film s fenomenom zvanym Jackie Chan.