Mimoni 2: Padouch přichází (2022)

Najslabšia časť z celej série s Gru. Strašne málo humoru, takmer nulová atmosféra a nevýrazné postavy.

Rakeťák (2022)

Vizuálne nádherné, scenáristicky a dejovo na úrovni rozprávok z roku 1994.

Slunovrat (2019) odpad!

Ani si nepamatam, kedy som naposledy tolko casu z filmu pretacal. Jedine stastie, ze som mohol rychlejsie ukoncit to trapenie. Takuto dlhu pi**vinu som nevidel dlhe roky.

Stranger Things - Kapitola druhá: Vecnova kletba (2022) (epizoda) odpad!

77min a 75 minut sa nic nedeje. Takyto trapas tu este za predosle 3 serie nebol. Napady uz zjavne dosli, kedze sa nam opakuje styl vzniku Demogorgona. Cele to je totalne zle. Zacina z toho byt len dalsia priblbla americka stredoskolska zlepenina vsetkeho a nicoho.

Morbius (2022)

Ono by to nebolo az take zle, keby sa tie vsetky sceny tak divne nepreplietali a malo by to nejaky zmysluplny prechod medzi nimi. Tu som mal velmi casto dojem, ze sa stracam vo filme a neviem, v akom casovom pasme sa dej odohrava. Je pravda, ze dejova linka pripomina filmy spred 20 rokov ale to by som ako najvacsi problem nevidel. Po mega-komplikovanych avengerskych filmoch je obcas fajn si pozriet jednoduchy marvelovsky film, ktory ide od bodu A do bodu B. Ale bohuzial tato koncova verzia filmu je viditelne tak silno osekana, ze tomu chyba minimalne pol hodiny scen, ktore by vytvorili nejaku plynulu strukturu. No a herecky vykon Jareda je tiez dost slaby. Matt Smith ako vedlajsa rola ho skryl do vrecka bez akejkolvek namahy.

Moon Knight - Problém s akvarijní rybkou (2022) (epizoda)

Strašný podpriemer. Pilot nie veľmi známej komiksovej postavy by mal zaujať natoľko, aby nás vtiahol do celej série…a tu? Akcie veľa, až priveľa a dej nám tu akosi chýba. Nerozumiem, čo pri tejto časti hodnotia ľudia tak vysoko.