Mr.Bulanek

Mr.Bulanek

Štěpán Šebesta

okres Ostrava
Bartender

homepage

19 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

  "25.5. 1977 se psala filmová historie. Skvělá hudba, výborní herci ale hlavně příběh, který nikdy (pro mě) nezestárne. Ano mluvím o Star Wars." VHS s Epizodami IV, V, VI, mě o víkendových ránech "vychovávaly", Teda pokud nehrálo BttF. A asi zde ve mě nenápadně zakořenili samurajové, nemůžu si pomoct, ale souboje se světelnými meči připomínají japonské bojové umění Kendó. A vyrašili když jsem do ruky dostal Sedm Samurajů.

 • poster

  Návrat do budoucnosti (1985)

  VHS se všemi třemi díly byla doma přehrána nespočetně krát. Bezkonkurenční film(y) o cestování v čase.

 • poster

  Sucker Punch (2011)

  Prvnich 10 minut sem porad sedel a dival a nechapal o cem to vlastne je.Prvni "LightPunkovy" tanec nebyl spatny ba byl dobry. Ale jakmile se rozjel druhy "SteamPunkovy" tanec tak jsem si pral ji videt. Pri tretim "DustPunkovem" tanci jsem ji fandil a pridaval se do tance. A pri ctvrtem "RobotPunkovem" tanci sem si rikal zahod katanu a vem si svetelny mec. No a na konci vse krasne objasneno. A zaverem, film je podtrzen skvelym soundtrakcem, takze ktera slecna si pujde se mnou zatancit pripadne mi zatanci?? Hodnoceni rozlezeno a jelikoz me soundtrack natolik uchvatil ze si ho poustim coz normalne nedelam az na dve vyjimky, ktere jsou Je to fajn z Koure a Power of love z Back to the Future, takze davam za 5*

 • poster

  Sedm samurajů (1954)

  Viděna několikrát 200 minutová verze. Až zase budu mít někdy přes tři hodiny čas, a budu mít chuť na samuraje první po čem sáhnu bude Sedm samurajů.

 • poster

  Smrtonosná zbraň (1987)

 • poster

  Kouř (1991)

  Videno jednou: "Hmm zajimavy film ale tak nejak zadne pocity 3* " Videno dvakrat: "Hmm ten film ma nejake kouzlo a zacinam tomu prichazet na chut 4*" Videno vicekrat "Kour je Skvely, je Bajecny, je Dokonaly, mam ho rad 5*" ">Fabriky kouri a kouri. A jak mam do chuja robit a nekourit. Ja musim robit a kourit.<"

 • poster

  Pátý element (1997)

  Super zelený klenot mezi Sci-Fi filmy.

 • poster

  Zátah: Vykoupení (2011)

  Indonéský 100 minutový akční nářez!

 • poster

  Bill Bailey's Remarkable Guide to the Orchestra (TV film) (2009)

 • poster

  Svéráz národního rybolovu (1998)

  Děkuju nejde vypít. A proto šampaňské máme? Vodku...(Na intelekt; Za vlast; Na porozumění; Na mlčení, na solidní chlapské mlčení; Na spojenectví; Na palec; Na ryby)