London (2005)

Ve filmu jsme slyšeli tolik mouder, že si teď na žádné nemůžu vzpomenou. A J. Statham je klasik, když jsem si pouštěl film uvažoval jsem jestli měl vůbec někdy delší vlasy. Jakmile vešel na scénu tak jsem ho málem nepoznal, no ještě že chodí nakrátko, toto mu opravdu nesekne. Willis a Statham by měli být na krátko, žádné paruky a pod. Kdo nebyl v Sado Maso salónu tak dostane krásný popis jak to tam chodívá. No a pokud nevíte jak se cítí impotent tak J.Statham Vám to vysvětlí, i když se mu do toho moc nebude chtít.

Monty Pythonův létající cirkus (1969) (seriál)

Ze začátku jsem jenom zíral a nevěřil vlastním očím. A později? Stále nevěřím vlastním očím. Hodně povedené propojení animací s reálným světem. Dal jsem 4* ale And now for something completely different dávám 5*.

Kabinet voskových figur (1924)

Z prvního příběhu zklamání, možná to bude tím, že jsem čekal něco jiného. Druhý už byl lepší, temnější. A třetí byl spíš takový technický kousek.

Kmotr III (1990)

Už u druhého dílu jsem uvažoval, že pujdu s hodnocením níže, ale tam to zachraňovaly scény z minulosti (z knížky). Ale tady? Až na závěr mi to přišlo slabé, ale hodně dobře natočené. A souhlasím s larelay

Girl Walks Into a Bar (2011)

Ukecaný film ve kterém se vlastně skoro nic neděje. Občas padla nějaká ta dobrá hláška. A nude-ping-pong? Jen jsem nevěřícně zíral :-D. Díval jsem se na to kvůli Zachary Quinto a pak jsem se divil kolik známých tváři se tam objevilo.

Moucha (1986)

Remake, který vešperkoval film z roku 1958. Jak v maskách, což je pochopitelné 28 let je velký rozdíl, tak v přeměně z polostřeleného vědce na přerostlou mouchu, ty tiky a další různé věci dodávaly více na autentičnosti. Myslím, že ocenění za make up je oprávněné a J. Goldblum by si také zasloužil za svůj výkon Oscara. Musím to zdůraznit ještě jednou přeměna před očima diváka je skvělá. A jak se v pozdějším stádiu krmí je pěkně nechutné. Krátce řečeno a shrnuto to co v 1958 neukázali to tady ukázali v plné kráse. A musím říct, že toto je jeden ze dvou filmů, které jsem neviděl a přesto mi způsobily jakýsi psychický blok a jako dítě jsem z něho míval noční můry, po pravdě ani se nedivím.

Moucha (1958)

Zatím jediný film, který jsem viděl kde byl V. Price kladná postava. Možná to bude tím, že nebyl vyloženě hlavní postavou. Kvalitně udělaný a napínavý snímek. Doporučuji vidět všem kteří chtějí vidět, na dnešní poměry převedeno, kvalitní thriller. A musím se přiznat, že mi místy naskakovala husí kůže.

Mio, můj Mio (1987)

Pěkná fantasy pohádka. Nebudu zmiňovat co zmínili již ostatní. Snad jen Ch. Lee trénující, s jakousi ohnivou koulí, na Sith Lorda.