U2 - Elevation: Živě v Bostonu (2001) (koncert)

Je to moja naj kapela, bol som na nu aj v Prahe na Strahove ak zady ich zaznam z koncertu je skvely lebo oni su skvely a HOTOVO. Aj ked ZOO TV live from Sydney sa mi zdal ich naj koncert potom sa uz dost vykradali.

Dexter (2006) (seriál)

maximalne namakany serial!!!! Nemam vyhrady posadilo ma to do kresla kazda cast tesim sa na tretiu seriu. Piata seria a stale ma to bavi :-) Nedopatrenim sledujem 6 a 7 seriu sucasne (kazdy ide na inej TV stanici), ale stale ma fascinuje ako ma serial stale vysoku uroven, aj ked uz sa obcas vyskytuju podobne scenare. juuj, ale preco je posledna seria taka nudna? skoda no, cital som niekde ze vraj finale Dextera je jedno znajslabsich finale oblubenych seriaov, ale podla mna ide do kytek cela seria. Skoda, necham sa prekvapit, este par dielov je predo mnou

Terminátor: Příběh Sáry Connorové (2008) (seriál)

no myslim ze serial mal napokon vzrastajucu kvalitu. nie je to ziadna bomba, ale kto ma rad T tak to urcite preziju aj bez Arnieho, pre mna pohodovka na stredu, ked nemam co sledovat v TV. A uvidime ako sa to zacne v druhej serii, nakolko kvoli strajku bol serial dost skrateny.

Já, legenda (2007)

legenda is death......................skoro som zabudol Hafanka Sam bola naj...

Kult hákového kříže (1998)

drsne a dosť dobré. Myslím, že aj kombínacia hercov do role oboch bratov je super.

Ghost Dog - Cesta samuraje (1999)

druhz film od Jarmusha, ktory som videl a je to super. Po Noci na Zemi ma ani tu vobec nesklamal.

Instinkt zabijáka (2005) (seriál)

no vďaka POMOvi som sa dozvedel, že TV JOJ si nazov serie pomenoval po svojom a nema nič spoločné s CSI. Za to ti POMO ďakujem. A serial ohodnotím neskor ked neprespim nejaky diel :-))

Ružové sny (1976)

A myslím že to v TV šlo s * a mne to mama nedovolila pozerať, tak som šiel pekne spinkať. A tuším tam raz ukázali prsia. Hold aj taky bol komunizmus!

Modré z nebe (1997)

tak ja som sa na tom super zabával.