Juno (2007)

asi v polovici filmu som sa pristihol, ze sa furt škerím. Konecne mila inteligentna zabavna komedia. Odporúčam všetkým. A ta baba ma moje velke + bola fakt dobrá.

Dar od Boha (2005)

som rad, ze ste ma na tento film upozornili. Boli to prijemne stravene 2 hodinky, pri dobrom filme, hudbe. Vsetko ostatne uz tu je napisane, ale kto bouje proti fajciarom, tak tento film nie je zrovna pre nich. LOL

Kyle XY (2006) (seriál)

S01 ***** hlavne za casti ked sa Kyle XY ucil zakladnym veciam, bolo to very funny S02 ***** stale dobre a stale to konci tak ako chcem " no proste neda mi to aby som nepustil dasli diel" a kto sa na tento serial chysta tak sledujte hlavne auto na ktorom jazdi Declane. Hlavne znak na prednom chladici. Raz tam je raz nie. Samozrejme ze druha seria skoncila sposobom, ze doprcic kedy bude trojka. Pre mna stale super serial!

Ajťáci (2006) (seriál)

cakal som s otvorenymi ocami, zapnutymi usami a nic. Nie je to zle je to jeden z tych lepsich serialov, ale po vsetkych tých chválach a slavach, myslim ze v dnesnej topprodukcii serialov suaj lepsie. Ale da sa na tom zasmiat. mozno svoje hodnotenie zmenim po dosledovani druhej serie. Zatial asi 3*1/2

Mimoni v Americe (2007) (seriál)

sice zatial na 4* ale ak sem niekto hodil odpad, tak som zjavne protestoval, vcelku dobre hlasky s dobrou hudbou, a uplne super minutaz uplne to staci. Good sitcom!

Tahle země není pro starý (2007)

4 hviezdicky za hercov, stvarnenie a vsetko, ale celkovy dojem je nejak chladny. Na konci som si myslel ze to este urcite neskoncilo ked som zistil ze hej, tak som rozmyslal o co tu vlastne sakra slo. Neviem.........mozno aj zbytocny film Javier Bardem bol fakt dobry, real hnusný.

Once (2007)

skvela oddychovka, a myslim ze soundtracku to dlho nebude trvat kym doputuje do mojej diskografie

Podfukáři (2004) (seriál)

kvalitny britský serial. dosledoval som prave prvu seriu a uz sa tesim na druhu. A paci sa mi tam zenska , ktora teraz hra v druhej serii Dexter-a. Som zvedavy na akych sviniarov este pridu. Asi najviac sa mi pacila cast so stavkami na kone. A snad sa tvorcovia vratie k tej zmiji s kupelov. Mohli by jej to nejak vratit. Sak pomsta byva sladka!

Charakter (1997)

jeden z najsilnejších filmových zážitkov, pre mňa. Europska tvorba je super. Odporúčam

Takmer ružový príbeh (1990) (TV film)

jeden z najslabších filmov od Jakubiska, asi to bolo robene na ry&chloobjednavku socialistickeho systemu. je to blábol