Vetřelec (1979)

Jeden z filmov, pri ktorom ľutujem, že do Oblíbených je možné si dať len 10 filmov:) A to isté platí aj o pokračovaní, Aliens:)

Star Trek - Ta, která přetrvá (1969) (epizoda)

Dobrý diel, len keby postavy v niektorých momentoch neprišli o svoje IQ a Kirkovi by niektoré repliky očividne nepísal Ed Wood, mohlo byť 5*.

Star Trek - V mžiku oka (1968) (epizoda)

Ťažko sa mi to hodnotí, keďže som bol schopný zohnať len verziu, kde bolo posledných 10 min. odstrihnutých, takže ani neviem, sko sa to vlastne skončilo, no zvyšok epizódy na mňa pôsobil dosť dobre, len to samotné zrýchlovanie nedávalo zmysel, inak celkom fajn.

Star Trek - Série 2 (1967) (série)

Problém druhej série je v tom, že zatiaľ či v prvej sme sledovali kvalitu epizód začínať na lvl dosť dobré a končiť na lvl výborné (na pár výnimok, samozrejme), tu je o poznanie viac priemerných epizód a kvalita je iná z dielu na diel. Našťastie, o žiadnu katastrofu sa nejedná a preto dávam 4*, možno však zmením po čase aj na 5* (ako v prípade prvej série).

Star Trek - Sláva Omegy (1968) (epizoda)

Väčšinu času dosť dobrá epizoda, ale počas písania posledných 15 minút museli Gene a spol. do seba narvať niekoľko ton experimentálnych drog, lebo inak debilitu záveru nie som schopný vysvetliť.

Bola raz jedna škola (2020) (seriál) odpad!

Vidím, že slovenské TV stanice si plnia svoj cieľ s každým novým seriálom spáchať čoraz väčšiu genocídu mozgových buniek.

Star Trek - Smrtící roky (1967) (epizoda)

Námet dobrý, ale skoro hodinu pozorovať Kirka, ktorý nerobí nič okrem zabúdania a štvania sa nie je úplne umelecký zážitok.

Star Trek - Čas amoku (1967) (epizoda)

Za toho Spocka na konci neexistuje iná logická možnosť než 5*:D