Mumie se vrací (2001)

Veľmi, veľmi rád by som dal 4* a pocitovo by to aj sedelo, lenže tentokrát nado mnou vyhráva rozum. No ale stále lepšie, než trojka. A to oveľa.

Amazing Spider-Man (2012)

Raimiho Spider-Mana kurevsky milujem a v dobe, kedy vyšiel jeho reboot, som prvý Amazing Spider-Man nenávidel, keďže ako 7-ročný parchant som mal pocit, že mi moju milovanú srdcovku z detstva chce niekto nahradiť, pretože všetci kamaráti do bodky hovorili o koľko je to lepšie než Raimi :D No a potom v telke som ho v 2014-tom videl prvýkrát a uvedomil si, že to nie je až také zlé.

Mumie (1999)

Po tých všetkých rokoch, čo som na Múmii ako malý parchant pravidelne ulietaval, je to stále ten istý skvelý film :)

Comedy Club (2016) (pořad)

No, z času na čas sa niekomu podarí spraviť fakt kurevsky dobré a vtipné vystúpenie, ale väčšinou sa tam pohybujú na absolútnej hranici medzi vtipnosťou a trapnosťou. A to ma na tom štve najviac, lebo narozdiel od ostatných komediálnych shows táto má potenciál, len ho nevyužíva tak, ako by mala.

Pokoj (2003)

Ak je film taký zlý, až je dobrý, tak mú tu 1* proste ebnem. No a vzhľadom k tomu, že takto som sa nesmial niekedy od dôb Bláznivej střely a Big Lebowski, nemôžem hodnotiť inak.

U Konce světa (2013)

No, možno to neni také dobré ako Shaun of the Dead alebo Hot Fuzz, ale furt je to kurevsky dobrý a neprávom podceňovaný film.

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

You see, in this world, there's two kinds of people my friend. Those with loaded guns, and those who dig. You dig!

Bláznivá střela 2 a 1/2: Vůně strachu (1991)

Najlepšia Bláznivá střela, kde som sa smial jak dement 90% času , no najviac sa mi páčila hlavne kvôli tomu, lebo skvelo parodovala jedny z najotravnejších filmových klišé (ktoré z duše nenávidím). Plus šukacia scéna nemá obdoby :D

Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas (1994)

Síce najslabší diel trilógie, ale stále dobrá komédia. Najväčším mínusom je celá pasáž vo väzení a udalosti, ktoré nasledovali tesne po úteku z väzenia, no napríklad veľká časť predávania Oscarov je komediálne zlato a koniec je jedna z najvtipnejších vecí, aké som kedy videl:D.

Bláznivá střela (1988)

Aj keď to miestami tiahlo ku 4*, tých 5* mu proste musím dať, keďže tak úžasná spleť gagov a hlášok sa nevidí každý deň.