Kauza CIA (2006)

Matt Damon je zde perfektně chladný a Angelina tak skvěle obyčejná. Příběh skvělý, i když chvilkami, ale opravdu jen chvilkami, nudný. Ke konci nabírá na tempu a je mrazivý (ve scéně se svatbou jsem oněměl, tohle jsem nečekal).

Renesance (2006)

Nějak mě to zklamalo.

Juno (2007)

Úvodní titulky byly krásné. Celé je to ...... nemám slov. Milý oddychový film, který určitě stojí za vidění.

Stalo se (2008)

Kdyby to nenatočil Shyamalan, považovalo by se to za skvělý film, jenže od něj se stále nějak čeká víc. Já od něj víc nečekal a tak jsem nakonec byl mile překvapen. Zajímavé zvraty a dobře uvěřitelné.

Invaze (2007)

Děkuji všem těm průměrným recenzím, diky nimž jsem neměl přehnaná očekávání. Opravdu děkuji. To co jsem totiž viděl, bylo SKVĚLÉ. Opravdu se mi film velmi líbil. Nicole je skvěle hysterická.

A zase jedna Popelka (2008)

Uf tak na tohle jsem asi už starej. Vydržel jsem asi jen 40 minut. VĚKOVÁ HRANICE: DO15 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mamma Mia! (2008)

Streepová mě zklamala. Takto klesnout nemusela. Brosnan opravdu neumí zpívat. Film drží jen písně od Abby, který jsem si broukal ještě druhý den, ale jinak by se to rozpadlo. Vlastně jde o nic o ničem se starými dobrými songy. Chvilkami to bylo tak uječené, že se to ani nedalo vydržet .

Disaster Movie (2008) odpad!

To snad není ani možný, že někdo tohle může natočit a ještě že v tom někdo chce hrát. Já bych se na jejich místě zahrabal hluboko pod zem.

Divoška (2008)

Komedie o jedné rozmazlené Američance, která je plná vtipných momentů, ale vlastně ničím nepřekvapí.

Tvrdé palice (2008)

Vtipné a zábavné. Stejně je americký fotbal mnohem zábavnější než ta naše čutaná. Na druhou stranu Klapzubova jedenáctka byla taky zábavná.