Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

No myslel jsem že to bude něco jinýho než další verze Transformers, ty bitky robotů mě až tak neberou, ale triky jsou to pěkný, jen ten děj mohl být lepší.

Wolverine (2013)

Série X-Men mám hodně rád a nejvíc asi to , že na rozdíl od jiných je velmi plodná a díly přibývají velmi rychle což je dobře. A i kvalita nák zvlášt nekolísá, byt tenhle díl nemá takový ohlas, ale mě to nevadilo, já byl spokojený. Wolverin řádí tak jak ho známe, ano nepopírám, že dalo trochu práce si zvyknout na japonské prostředí, ale po první třetině se vše rozjelo tak jak to má být. Spoiler-K tomu tu je na konci pozvánka na další díl se starou dobrou partou což se už nemůžu dočkat.

Nepřítomnost (2011)

Nečekaně solidní atmosferický horor, který má pěkný náboj i nápad, kdy se vrací někdo kdo je už roky mrtvý. Mě tu sedlo i dobrý výběr herců, který se do svých postat hodili.. Zvlášt se sestra Callie je sympatická holčina.

Město nemrtvých (2013)

Víc akčnák než horor, ale já mám tyhle filmy se zombíkama rád. Je to sice béčko jak cip, ale v tomhle případě to nevadí. Použít na zombíky roboty to tu ještě nebylo, já se celkem slušně bavil.

Maniak (2012)

Čekal jsem dobrý horor podle hodnocení, ale nák jsem po projekci nechápal co na to máte za tak hezkýho? Film se strašně táhne jak smrad ze záchodu. K tomu ona kamera jak home video místy mě štvala. Mimo několika vražd a sklapování pěkných ženských tam nic moc není. Docela mě překvapilo jak lehce je skalpoval, přece tak lehce to jít nemůže? Ten blb byl zralej na podříznutí hned na záčátku a mohl být klid. Od francouzů jsem čekal jiný kafe. Ani atmosféra nebyla nic moc. Já jsem spíš zklamanej.

Chuckyho kletba (2013)

No musím se přiznat, že jsem to na poprvé za nedloho vypnul, nebot mě to nudilo. Za pár dní jsem si řekl, že to zkounu znova a světe div se já to dokoukal, ale bez pomoci občasnýho přeskočení bych to asi nedal. Nemůžu si pomoc, ale tohle už je jen nastavovaná kaše už dávno vyčpělý série, která fungovala v 90.letech ted už né. Co stálo za pozornost byla smrt faráře v autě, to byl luxus. Jinak podprůměr.

R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů (2013)

Tak nák jsem nevěděl co od toho čekat, a nakonec je to v podstatě něco jako Muži v černém 4. Místy je to úplně stejné, jen tady nejsou mimozemštani, ale mrtvoly, které né a né zůstat na věčnosti. Celkem je to vtipný, ale chce to další projekci, abych tomu přišel na chut a nebo naopak. Ale jako pohodovka je to v pořádku.

Panika na Rock Island (2011) (TV film)

Na fesťáku vypukne panika a lidi si jdou po krku docela slušný nápad, ale horší provedení, přesto některý scény jsou dobrý. Konec je takový jaký má u podobných filmů být ironický. Cabin fever to není, ale nechá se to.

Hladová hra (2009)

Další psychárna, tentokrát v temné jeskyni či sklepě, je skupina lidi co je tam nechaná napospas, ale někdo se dívá a kouká jak se vzájemně požírají, Byt jediná vada na kráse, se nic nedozvíme z pozadí hry. Jinak ale podobný filmy mám rád. je zajímavé sledovat charaktery lidí, jak se různě mění.

Hadí král (2006) (TV film) odpad!

Tohle už bylo moc i na mě, šílená hovadina nekoukat.