Paranormal Activity 2 (2010)

Po pro mě naprosto nesnesitelné jednotce, jsem už věděl co mě čeká. A proto, jsem to strávil poněkud lépe. Přece jenom kamery, už jsou na lepším místě a hlavně je tam víc postav než dvě jako v prvním díle. A poměrně se tam toho dělo víc. Přesto na tomhle filmu z mého pohledu není nic moc zajímavého co by mělo diváka přikovat ke sledování.O náké extra atmosféře se mluvit nedá.

Řeka Morava (1983)

Takový zvláštní pohled na řeku a lidi a věci kolem, který s ní na první pohled nemá(jí) mnoho společného, ale zdání klame.

Sólo pro starou dámu (1978)

Snímek se snaží odpovědět na otázku, jestli už jsme se vyrovnali z minulostí a jsme schopni odpustit. Ano je tam mnoho ,ale.... Chápu ty co za války někoho ztratili, tak těžko budou odpuštět, ale zase je třeba si uvědomit, to, že když si někdo vzal němce, ještě neznamená, že byl špatný.

Nový příběh staré řeky (1962)

Pěkný dokument o stavbě Orlické přehrady, ale i oživotě lidí , které to zasáhlo. Ano je to sice místy poplatné době vzniku, ale to si myslím není vůbec na škodu. ps- o hradu Orlík se tam zminuje a celkem dost.

Legie (2010)

Poměrně slušný, když jste přežili hodně nezáživných prvních pár minut, tak se vše hodně změnilo a to v dobrém. Dát kam si do pouště motorest a několik zákazníků a zaměstnanců, byl dobrý nápad, ktomu jakousi apokalypsu. Souboj andělů a zmutovaní lidi. Jen mě nešlo na rozum jak se najednou ocitli zpátky v motorestu ty lidi co jeli autem do nemocnice a napadly je mouchy. Ten konec teda mohli líp vyšperkovat. Přesto to vše mělo slušnou atmosféru a pěknou ponurost.

Maniak (2009)

Na filmu mě děsně štvalo to , že od začátku bylo jasný kde je dobro kde zlo a já neustále až do konce tajně doufal v nákou pointu, ale ta nepřišla. Film se nezáživný děj snaží dohnat krvavostí a brutalitou, což se místy povedlo, ale opravdu jen místy. O hereckých výkonech radši nemluvím, děs a běs.

Posvátné území (2009)

Opět nesourodá skupina studentíků 3 kluci a 2 dívky, tak že je jasné , že tenhle nepoměr, bude co nevidět hodně zredukován. Od začátku je jasné kdo asi zůstane jako poslední. Docela by mě zajímalo, jak může skupinu těhle trotlů napadnout ject někam do divočiny a pátrat po nákém kmeni, je vidět že prostě neví co roupama dělat. Děj je poměrně debilní, nebot každý si odnese ten svůj hřích. Naprosto nezáživná blbost.

Prokletý (2009)

Nebylo to špatný, sice děj je poměrně fádní a už tu xkrát byl. Přesto je to celkem solidní. Hlavní hrdina je v pohodě a má to i atmosféru.

Kráska a Ošklivka (2008)

taková průměrná, ale celkem pohodová komedie. Musí se nechat ,že tu ošklivku nalíčili perfektně. Nák si nemůžu pomoc, ale Paris mě nák nepřitahuje. Určitě se celkem i zasmějete a na odpoledne, docela fajn.

Halloween II (2009)

Tohle se Robovi moc nepovedlo. Ani jsem nebyl schopný to skoro dokoukat, jak mě to hrozně nebavilo a nudilo. Musel jsem dokonce ten konec po obraze trochu přeskakovat. Když už se do něčeho takovýho pouštět, ta to udělat naprosto nově po svém a né kopírovat to co už tu bylo, vzít si jen torzo a zbytek nový. Takhle z toho vznikla jen tuctová vyvraždovačka pro mládež, bez náký atmosféry a napětí.