Wonder Woman 1984 (2020)

Horší než jednička, dokonce slabé tři hvězdy. Film má dobrých asi dvacet minut.

The Mandalorian - Kapitola 9: Šerif (2020) (epizoda)

První díl bych neočekával takhle epizodní, ke všemu stejnou zápletku jako z dílu z předešlé série. Moc cílené (stačí pár cool záběrů a nemusíme víc řešit).

Tarzan (1984)

čtyři hvězdy dávám jelikož je to tak odlišné od knih, jinak bych musel čistých pět. Nejlepší filmové pojetí Tarzana.

Zorro: Tajemná tvář (1998)

Silnější 4 hvězdy aneb dvacáté století mělo Piráty z karibiku a prokletí Černé Perly, konec devadesátek Zorra: Tajemnou tvář.

Venom (2018)

První cca hodina je strašná nuda. Pak to šlape docela pěkně, ale nestačí to.

Ant-Man a Wasp (2018)

Marvelovka s trochu odlehčenější zápletkou perfektně sedne mezi veškeré ty záchrany světa a osudová střetnutí. Je to zábavný, dobře udělaný, pořád se tam něco děje, perfektní letní blockbuster.

Deadpool 2 (2018)

Hodně slabší čtyři hvězdy. Mohli se trochu zasnažit, aby ten film držel víc pohromadě, ovšem jako plus za některé zvraty a postavy (Domino, Cable, Negasonic) tam tu čtyřku dát prostě musím.

Avengers: Infinity War (2018)

Nově pět hvězd. Asi to nešlo natočit lépe, jen jsou tam občas vidět ty nutné zkratky. Velké plusy za nebojácný přístup tvůrců, za Thanose, za spoustu legendárních scén. Humor mi tentokráte přišel navíc, mohli ho vynechat.

Bright (2017)

Pochopitelně slabší čtyři, ale musím říct, že jako fanda žánru jsem se docela bavil. Jo, úplně tam vidím ty scénaristický chyby, ale z nějakýho důvodu to spousta věcí přebila. Plus hlavní duo mi neuvěřitelně sedlo.

Sněhulák (2017) odpad!

Scénáristy vystřílet, zbytek osazenstva veřejně zostudit...