Vetřelec vs. Predátor (2004)

Není to ani špatné, ale ani dobré. Tento film vám žádný nový žážitek nepřidá. Jasných 50%

Dracula 3000 (2004) (TV film) odpad!

Upřímně je mi líto Caspra, že musí hrát v těchto filmech. Určitě to prokázal ve Hvězdné pěchopě,ale do té doby to šlo jen dolů..... Film je prostě děsný, vůbec nezáživný a místama trapný.

Playgirls (1995) odpad!

Opravdu nevím, co tím chtěl básník říci.

Playgirls II (1995) odpad!

Vážně lituju lidi, kteří u toho museli být. Tím myslím zvukaže, osvětlení a klapku. Říci o tom že je to "sračka" tento film,je ještě velice dobrým hodnocením.

Matrix (1999)

Jeden z naprosto dokonalých filmů vůbec. Matrix je neskutečným průlomem v kinematografii. Pro mě je perfektní nejen kvůli příběhu, myšlence, ale i kvůli zpracování, hudbě, efektům a spoustě dalších drobností, které z něj dělají fakt velmi perfektní film.

Schindlerův seznam (1993)

Tento film mě doslova "dostal".Je to náramně nádherný děj se skvělou atmosférou, drsným dějem a vynikajícími herci.Steven Spielberg natolik perfektní režisér, že ho jen těžko mohl zkazit. Tento film je jedním z nejlepších s tématikou holocaustu.

Pokémon (1997) (seriál)

Jaký malý jsem to miloval a vůbec se za to nestydím, když si to ještě dnes pustím. Je to moje dětská srdcovka.

Power Rangers: Film (1995)

Jako malý jsem to měl celkem i rád .. Proto tomu dávám *

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Nemužu si Pomoci,ale tento film velice miluji. Má svojí neskutečnou atmosféru s výborným zvukem a hereckým obsazením. Pan Scott ukazuje, že tyto filmy prostě umí.Je to výborný válečný film plný akce u kterého se nenudíte.

Blood+ (2005) (seriál)

Moc zajímavé anime s nádhernou hudbou a vynikající kresbou. Toto anime vás chytí a už nepustí,od prvního dílu zjišťujete, co je ta roztomilá holčička (Saya) zač a každým dílem jste překvapeni, co o sobě nového zjistí.