Ti druzí (2001)

Vynikající horor !!!! Byl jsem posranej strachy! Opravdu jsem se u toho bál a to se jen tak nějakýmu filmu nepovede mě vyděsit, ale ,,těm druhým'' se to povedlo!. Nicol Kidman předvedla, že je kvalitní herečka a ukázala jak vypadá pravá pološílená matka, to se mi moc líbilo. A navíc já miluju tyhle filmy s šokujícík závěrem, to se opravdu povedlo, chvíli sem to musel rozdejchávat

Ospalá díra (1999)

Nevím, co bych k tomu měl říct, Tim Burton se předvedl nejlíp jak to umí jen on a nachystal nám nádherný stylový horor se skvělým Johnym Deppem. Výborné!!

Predátor (1987)

Skvělá hororo-akční podívaná se skvělým koncem, kdy spolu zápasí predátor a Arnold se svými ručně vyrobenými zbraněmi. Film je skvělá zábava a hrůzunahánějící podívaná. Nejlepší film se Schwarzeneggerem. ,,Ty máš ale pěknou držku'' ....skvělý

Šestý smysl (1999)

Strhující duchařský thriller s šokujícím závěrem, který budete dlouho rozdýchávat. Vynikající režie a herecké výkony Bruce Willise a Haleye Joela Osmenta. Budete se bát, budete mýt husí kůži a bude vám běhat mráz po zádech a po závěr filmu vám spadne brada hluboko dolu. Skvělý, famózní a úchvatný. Smekám před panem režisérem Shyamalanem.

Vetřelec (1979)

Kultovní horor. Jeden z nejlepších hororů vůbec. Povinnost pro každého milovníka tohoto žánru. Poprvé jsem vetřelce viděl jako malý a byl jsem podělanej starchy. Ridley Scott dokázal skvěle vygradovat atmosféru i když tu uslintanou příšeru ukázal minimálně a po celý film se bojíme toho co když tam někde. A funguje to. Skvělá ponurá atmosféra a strach číšící z každého koutu jsou hlavní poznávací značky tohoto mistrovského díla.

Vetřelci (1986)

Více akce, více vetřelců a jejich královna . Velmi vydařené pokračování, které působí stejně dobře jako první díl.

Osvícení (1980)

O tomto filmu jsem slyšel jen samou chválu a doporučení a když sem ho dvakrát skouknul byl jsem nadšený hereckým výkonem především Jacka Nicholsona, který s tváří šílence opravdu vyděsí, dobrou atmosférou a nečekaným závěrem. Ale přesto si myslím, že jeho proměnu s normálního chlápku byla dost uspěchaná a filmu to uškodilo. Na horor myslím že to byla málo hororvý. Něco my tam zkrátka chybělo, ale dobrý psycho.

Hellraiser (1987)

Skvělý gotický horor, výborná ponurá atmosféra, dobře vypadající gore scény. Je to originální horor a nedá se mu vcelku nic vytknout, mě se líbil.

Arachnid (2001) odpad!

Už dlouho sem se takhle nesmál, u toho pavouka byly vidět provázky, který s pavoukem pohybovali. Radím všem nechte tenhle film být a koukněte se třeba na dokument o starých domech i to bude zajímavější než tenhle trapnej pokus o film. Všechno špatně, hau domluvil jsem.

Zamilovaný profesor 2: Klumpovi (2000)

Tenhle film se skoro nikomu nelíbil a já nevím proč. Já se málem pochcal smíchy, rodina Klumpova mě dokázala rozbrečet smíchy hlavně ta jejich babka ta neměla chybu, já se bavil.