Scary Movie 2 (2001)

Zase jsem brečel smíchy, stejně dobrý jako jednička!!

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Konečně jsem po dlouhý době zase brečel smíchy, skvělá parodie ve všech směrech.

Hotel (2001) odpad!

Tohle je komedie???? Tak to asi nemám smysl pro humor, protože tohle je jedna z největších sraček jaých jsem kdy viděl, FUJ FUJ FUJ

Mlčení jehňátek (1991)

Se Se7en určitě nejlepší thriller co jsem viděl. Skvělá atmosféra a napětí od začátku do konce. Jodie Foster jako začínající agentka, která má dost odvahy i nejistoty je skvělá a Anthony Hopkins podává podle mě svůj životní výkon. Roli kanibala Hanibala nemohl hrát nikdo jiný, on je pro tuto roli stvořený a je dokonalý. Smekám pane Hopkinsy. Opravdu výborný. Doporučuji všem.

House of the Dead (2003) odpad!

Mám rád horory, ale tohle opravdu nejde, to bylo poprvý co sem horor vypnul po patnácti minutách. A asi sem udělal moc dobře

Arachnofobie (1990)

Nesnáším pavouky a tohle bylo pro mě utrpení, mráz mi běhal po celým těla ještě několik dní po shlédnutí. Pokud trpíte arachnofobií, tak se určitě nekoukejte, bude to ještě horší.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

O Pulp Fiction bylo napsáno už vše, tak jen podotknu, že sem z mnoha obdivovatelů tohoto filmu. Quentin Tarantino je jeden z mých oblíbených režisérů a to díky právě Pulp Fiction. Originální film, výborný scénář, skvělé herecké obsazení a skvělé výkony herců. Pulp fiction je o gangsterech a jejich duších, ale není to jen tak obyčejná gangsterka, je zobrazena velmi realisticky a při tom velmi zábavně. Nad tím vším jsou skvělé dialogy a rozhovory napsány tak mistrně, že vás to nutí hluboce přemýšlet a vzájetí hluboce se smát. Zkrátka Pulp Fiction se povedl ve všech směrech a já smekám před mistrem Quentinem Tarantinem. Bravooo

Věc (1982)

Velice krvavý, brutální a originální horor z prostředí věčného sněhu. Jako milovník hororů říkám že toto je opravdu silný kafe i na to jak je film starej. Originální monstrum, černý humor, nechutné a brutální scény. A já se bavím pokaždé když tenhle film vidím.

Halloween (1978)

Klasika slasher hororů. Michael Myers je hustej psychopat a je mi celkem sympatickej ale film byl chvílemi nudný a vynoření Micahela na různých místech se často opakovalo, ale je to klasika žánru, který odstartoval John Carpenter celkem solidně.