• Fantasy

Riverdale (2017) (seriál)

To jako pardón? Co má ta třetí série být za uchylárnu? Divim se ze si tahle parta lobotomů nezačala kvůli Fortnite odřezávat kousky těla a navzájem třiskat telefonama přes tlamu. Kam se ten serial vydal a tím ze do toho zapojil tu postiženou “hru” g&g ,naprostý konec. Dál to už nedám. Postavy uvažují jednou mozkovou buňkou a to ještě ktomu dohromady a dialogy jsou poslední dobou horší a horší lidi tam jsou hloupější a hloupější a taková dávka cringe snad zabije i slona.Jo a nechcete udělat 5 sérii na 400 dílu ,byla by to slušná konkurence pro Ulici.

Arrow (2012) (seriál)

Seriál zprvu poutavý,zajimavý,akční,napívaný ,dokonce ani vztahy mezi lidmi byly vyvážené,ale serie za serii se zhoršuje,jeden díl od druhého podává další nelogické rozhodnutí další nesmyslné vyřešení zápletky .Postupem času se ztoho, jak už pišou komentáře podemnou, stane napul Batman likvidujicí jednoho "padoucha" za druhým a napul telenovela s tím nejhorším obsazením. Čeká nás ještě 8. - udajně poslední serie tak snad to alespon nějak pořádně ukončí.

Dark (2017) (seriál)

Velmi zajimavý mystery seroš,který sice chvilema nedává smysl,chvílema nas nechava čekat na odpověď pomalu pul serie ale i přesto dost napínavé a mysteriozní jak má být.Pravdou je že stále nevím jestli se mi serial libí nebo ne,to zjistim podle toho jak skončí třetí serie,podle toho se rozhodnu jestli to je sračka nebo nejlepši serial .

Yesterday (2019) odpad!

Film naprosto o hovnu u kterého i přítelkyně brečela,protože přišla o téměř dvě hodiny života které nam už nikdo nevrátí.Fakt trash.

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

Dobře,nebudeme předstírat že to má alespoň to málo společné s kdysi velmi opěvovaným F&f ,ale i přesto že kromě onoho slavného dua tam snad nikoho dalšího nevidíme,je to velmi dobře natočený film.Myslim že za shlédnutí stojí. Pokud jsem pochopil správně otevřený konec,tak se máme zase na co těšit co se týče šilených efektů.