• Fantasy

Love 101 (2020) (seriál)

Ať si říká kdo chce co chce,za mě fakt paráda. Má to všechno ,co správné drama má mít a to mě mile potěšilo. Hlavni postavy nejsou otravné (alespon většinou) mají dost komplikované vztahy takže je pořád co řešit a hlavně to má začátek a KONEC. Což bych tedy ocenil u mnohem více serialu,mit nějakou sebekritiku a ukončit příběh v čas. Tady se to stalo a je to paráda !

Láska a příšery (2020)

Dokonalé. Zabaví,pobaví,napne. Film má od všeho trochu a je to taková rodinná komedie která má velmi kvalitní vizualní,zvukove i dějové zpracování. Za mě teda fajn film který jsem mohl klidně vidět znova.

Nová generace (2018)

Netflix zase posouvá svoje "Disney Wannabe" dál a dál a chrlí jednu vizualáni kopírku za druhou. To že se jim to daří je věc druhá a jakožto milovníka pohádek s pointou,jsem nadšený.

Cizinec (2010)

A teď vážně ? proč to má tak málo procent ? Mám snad tak malé nároky,nebo jsem snad přehlédl něco co rozhořčilo zdejší posádku kritiků ?  Za mě teda uplně vpohodě filmek s Endželínou a Džonym..

Schumacher (2021)

Zcela upřímně jsem o něm věděl uplný hovno a po shlédnutí sice stále nemám pocit že bych věděl víc ,ale jako dobře,natočene kvalitně,hezky,zavzpominání super.

Vpád (2021)

Klasiká průměrná netflixovka. Nepřekvapí,neurazí , na nudné odpoledne asi OK

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Zcela upřímně,první věc co jsem udělal při pohledu na trailer - Odsoudil jsem to za partu šikmookých nesympatických vocasů. A pak jsem se nestačil divit ,jak moc jsem se spletl. Velmi dobré herecké výkony,zajimavé prostředí,uvěřitelné scény,vcelku i logičnost a rozhodně napětí. Za mě velmi povedený kousek který hýbe serialovým světem.

Neznámý (2011)

Liam Neeson je naprosto dokonalý herec,který mě fakt baví téměř v každém filmu. Dokonce i na staré kolena rozdává rány a umí ještě pořád natočit slučný akčnák. Rozhodně to stojí za to shlednout,není to 10/10 ale určitě to neurazí.