Růžový panter znovu zasahuje (1976)

Pobaví, ale není to až tak zábavné, jak se mi kdysi zdálo. Přece jen gegy mistra Sellerse jsou si velmi podobné (jsou založeny na nešikovnosti postavy komisaře Clouseaua) a i když se člověk zasměje, není to už ono.

Rychle a zběsile (2001) odpad!

Filmy o "nadupaných" autech mi prostě nepřijdou ničím zajímavé. Jsou nudné a blbé. Když se budu chtít podívat na pěkná auta, zajdu si na autosalon nebo závody, pokud si budu chtít pustit dobrý film, rozhodně nesáhnu po filmu o rychlých autech jako tento.

Říkají mi přece Bruce (1987)

Strašné, hrůza, blbost - počítám, že fandům Bruce Leeho nebo primitivních komedií s otřepanými béčkovými vtípky se to bude líbit možná na ***. Rada: raději běžte uklízet než se dívat na tohle.

Saw: Hra o přežití (2004)

Mám rád,když konec filmu jen tak neprošumí k závěrečným titulkům, prostě nějakou zdařilou pointu nebo nečekané rozuzlení - když člověk tuší už od půlky filmu "která bije", není něco fpořádku. U tohoto snímku jsem měl chvílemi problém s udržením koncentrace. Chyba nebyla ani tak v atmosféře nebo dějové stagnaci, trošku mi tady nesedly některé herecké výkony - toď jednoznačně největší problém tohoto filmu. Několikrát se mi zdálo, jak jsou určité scény moc hrané (nepřirozeně a uměle). A upřímě jsem čekal komplikovaněji propracovaný úkol dvou hlavních hrdinů zavřených ve sklepní místnosti (víc logicky navazujících indícijí). Ale nemůžu říct,že to byl špatný film,určitě ne. Není tak úplně originální, trochu nedotažený v detailech i dějové zápletce, ale celkově ho hodnotím jako víc než nadprůměrný. A jak jsem říkal v úvodu. Konec mě velmi překvapil a fascinoval - SUPER.

S bráchou na Aljašce (2001) (seriál)

Na Aljašce jsem měl tu čest pár měsíců pobýt a vzpomínám na to velice rád. Možná také proto jsem se na tento napůl zdařilý dokument podíval. Není to žádná super podívaná, ale musím pár hvězdiček za krásnou krajinu dát - to bych si nikdy neodpustil.

S čerty nejsou žerty (1984)

Jak úžasně vtipná pohádka - můžu ji vidět kdykoliv a kdekoliv.

Seber prachy a zmiz (1969)

Příjemné překvapení - sice starý, ale dobře konzumovatelný film Woodyho Allana. Jsou sice čas od času cítit menší prostoje, ale celkově film šlape a divák se nenudí.

Se slovníkem v posteli (2003)

Naprosto klasická zápletka jen přizpůsobená prostředí, kde se odehrává. Ničím příliš neurazí, ale rozhodně ničím nezaujme (takový ten typ: včera jsem to viděl, dnes už nevím o čem to bylo). Doporučuji jako odpočinkový film, nevadí když párkrát krátce usnete, o nic důležitého nepřijdete.

Sex ve městě (1998) (seriál)

Bylo by zbytečné zmiňovat nějaké hluboké polemiky na téma žena vs. muž. Tento seriál není nic světaborného, ale je to trefně napsané - určitě příjemná zábava. A mě jako muže to v žádném případě neuráží.

Sherlock Holmes (2009)

Parádní dvě hodiny!!! Byla to jízda, která proběhla jako jeden okamžik. Možná (asi určitě) trochu jednoduché až primitivní, ale velmi vtipné, skvělá akce a hudba. Divák se ani nestihne pořádně nadechnout, natož se nudit. Prostě zábava od začátku až do konce (a to je u konverzačky občas velký problém). Robert Downey Jr. je skvostný komik, jeho grimasy jsou totálně coooooooool.