Vinnetou a Old Firehand (1966) odpad!

Žádné překvapení! Film bez jediného zajímavého momentu, bez dobrého nápadu a humoru. Proč někdo investuje čas a peníze pro takové zbytečné vaření z vody?

Ostrov (2005)

Rozhodně zajímavý, divácky atraktivní, svižný sci-fi film na velmi citlivé téma, dobře herecky zvládnutý. Nicméně postupem času se ve filmu objevovalo čím dál víc "klišé"prvků a o závěru škoda mluvit. Takto náročné téma by si zasloužilo spíše stopáž seriálu než filmu, nemusely by se některé situace ve filmu zbytečně urychlovat.

Nebezpečná sopka (2005)

Strašná blbost. Nezáživná věc, jejíž jediný účel je zaplácnout v TV programu volný prostor. Rozhodně se na to nekoukejte s očekáváním napínavého filmu o zuřící přírodní katastrofě - o sopku tady zas tak moc nejde.

Madagaskar (2005)

Čekání na plnohodnotný vtip se neskutečně táhne, pro mě je tento film jen nudnou kopií mnoha vydařenějších animovaných komedií.

Já, legenda (2007)

50% a ani o chlup víc. Vůbec mě ten film nezaujal a nepřekvapil, nevylekal a nepobavil. Dobrá řemeslná práce pro lidi za počítači, průměrná fuška pro filmové tvůrce. Celkově zklamání

Východní přísliby (2007)

Přiznám se, že jsem z tohoto filmu dost zmaten a v rozpacích. Na jedné straně obrazově nesmírně scénicky zajímavé, na druhé straně jistý pocit nedotaženosti celého příběhu. Nicméně za místy příjemně mrazivou náladu a výborný výkon Vigga Mortensena (vivat za ucénu v sauně) dávám 4* - uvidíme po příštím shlédnutí.

Tajnosti (2007)

90%: Nemůžu jinak než s potěšením říct, krása. Velice něžný a příjemný film o už ne tolik příjemné realitě dnešního života. Nic jsem o filmu nevěděl, téměř nic jsem od něj nečekal a možná to ještě podpořilo můj dojem z filmu. Iva Bittová byla skvělá, i Karel Roden, který mě v poslední době příliš nezaujal, byl výtečný - a ani ostatní mladší herci se nemají za co stydět (spíš naopak). Všem doporučuji, věřím že spoustu z vás film potěší a zbytek přinejmenším neurazí.

Šílený rande (2003)

Nemá smysl polemizovat nad kvalitou tohoto filmu, jde skutečně o "stupidní" komedii. Samotného mě to ale překvapilo, já se prostě celkem dobře bavil.