U mě dobrý (2008)

Pokus o české podfukáře? Proč ne! Sice žádné velikánské překvapení to nebylo, ale ve srovnání s posledními českými filmy posledních let je tohle hodně nadprůměr!

Létající zabiják (2007) odpad!

Hmm, od začátku filmu jsem si říkal, kde já jsem to jenom viděl a pak mi to secvaknulo. Neviditelný útočník s Michaelem Dudikoffem z roku 97. Stevene, že se nestydíš hrát v kradeném námětu.

Milenec nebo vrah (1996)

Z počátku příšerné dialogy, které způsobovali ohromné záchvaty smíchu...nebo jestli byl jenom dabing takto zprzněn, to nevím. Dále pak nějaké to drama bylo, ale nic světoborného od tohoto snímku nečekejte!

Černý úsvit (2005)

Na odpad to není, protože mě film sám o sobě tolik nesral, ale že už mistr za sebe nechá bojovat dubléra, to už mi přijde příliš! Njn Segal je čím dál starší a línější, tak se někde ušetřit musí - na některých scénách je to vidět až příliš a závěrečná scéna má od reality tak daleko, že i nezletilému dítěti to musí přijít k smíchu:( Chyba ve filmu : Na začátku, když je záběr na obrněný transportér, tak má rumunskou poznávací značku, o pár chvil později, když přijíždí k bance má tentýž transportér holandskou poznávačku.

Taková normální rodinka (2008)

Zajímavost: Film se natáčel nedaleko obce Dolní Bousov, což je mezi Jičínem a Mladou Boleslaví. Ostatně tomu tak i naznačuje pohled na zříceninu Trosky. Co zde však maličko nesedí je autobus, kde je cedule Trutnov - Adršpach, což od tohoto místa je asi 70km vzdušnou čarou.

Zachránci moře (2000)

Pohádka hodící se na Novu v dopoledních hodinách, rozhodně ničím nepřekvapí. Ale koho napadlo pojmenovat hlavního hrdinu "Muška"??

Billy Madison (1995)

Nemám rád blbce ve filmu, jedna hvezdička je za Steva Buscemiho, jinak strašná stupidita!

Patologie (2008)

71%, sice to na plnohodnotný 4* asi nemá, ale já se u filmu bavil, námět byl taky zajímavý a to mi stačí:) Zajímavosti: Někteří účinkující museli před natáčením koukat na opravdovou pitvu, kvůli přípravě na své role. Chyba ve filmu: Když je Gwen nalezena mrtvá za neznámých okolností, tak je Tedovi dovoleno, aby udělal její pitvu, přesto že on objevil její tělo a může tak být podezřelí. Ve skutečnosti pitvu nesmí provádět patolog, který by jakkoliv znal mrtvou osobu.

Svatba naruby (1997)

Trochu mi to připomíná South Park - "on je gay, on je gay...néé nejsem gay...já sem gay, já sem lesba...", akorát že v South Parku to vyzní vtipně, ale tady vůbec ne!