Rozum a cit (1995)

Pro milovníky žánru romantická komedie nejspíš povinnost, ale pro mě už jenom ten žánr sám o sobě je špatný znamení, celé to zasazeno do 18 stol. a provar je na světě. Poslouchat celej film o tom jak tehdejší ženský drbou o chlapech a jak to strašně prožívají, to neé. Druhou hvězdičku získává film díky Hugh Laurieovi (Dr. House), jehož role mě jediná mile potěšila

Až do dna (2006) odpad!

Tak díky téhle komedii jsem pochopil, ze DVD oznacena HIT DVD = SHIT DVD, více k tomu netřeba dodávat...tak bacha na ně!!

Rozchod! (2006)

Před shlédnutím sem měl trochu strach z pojmenování žánru - komedie, takže sem nakonec byl příjemně překvapen při zjištění, že to zas takova komedie nebyla.

Kickboxer (1989) odpad!

V době kdy to bylo uvedeno do kin bych si to jako malý děcko možná užíval a dal lepší hodnocení, ale teď když sem to viděl - rozuměj rok 2008, tak mě to přišlo neuvěřitelně komický. Počínaje dialogama, konče finálním soubojem, kdy Vandame dostává celej zápas na držku, ale v posledním kole se vzchopí a z Tonga Po se najednou stane souška, kterou by zbila i moje babička. špatný špatný špatný !

Mé druhé já (2007)

Slabší odvárek The Boondock Saints, ale tématika vyvražďování záporňáků mimo meze zákona je pro mě celkem vděčný téma, takže za 3*

Let's Dance 2 (2008)

Dve hvezdicky za tanecni sceny, kterych tam je nastesti celkem dost, takze to docela zachranuji. Jinak samotny dej...skoda mluvit

Gympl (2007)

Po pravdě, čekal jsem že to bude mnohem horší a ono to zase tak špatný není.

Horší než smrt (2007)

Komedie USA je slovní spojení, které ve mě vyvolává pocit trapných klišoidních scének a vtípků. A komedie všeobecně je můj spíš neoblíbený než oblíbený žánr, ale v tomto případě jde o výjimku. Ikdyž je to USA, tak vzhledem k obsazení je to spíše Anglická komedie a to film povyšuje právě na ony 4*.

Hudbu složil, slova napsal (2007)

Sladký romantický komedie jedině z donucení, tohle byl ten případ a proto tomu taky to hodnocení odpovídá.

Ztraceni (2004) (seriál)

Kdybych neviděl Prison Break, dal bych nejspíš 5*, ale docela hodně flashbacků mě značně nebavilo (zvláště nudný byli ty s Jackem)