Heuréka – město divů (2006) (seriál)

Já bych Eureku zase tak nevychvaloval. Nevim proč, ale příjde mi to, že vaří z nápadů Stargate...příklady: Hyperaktivní lidi pohybující se 500 mph - nevím který díl SG to byl, ale moc dobre si ho pomatuji. Problémy s časem, taky bylo v SG, klonování, atd. Až tak by mě nevadilo, že jsou stejný myšlenky, ale mám pocit, že i řešení bylo velice podobné jako bylo v SG. Takže dávám za 2* jakožto klonu SG v jiném prostředí.

Naprosto osvětleno (2005)

Velice jsem se na tento snímek těšil, po zjištění, že to bude jakási Ukrainská road movie a že si připomenu několik krásných dní, které jsem na UA strávil a ono houby. Všechno je natáčené v CZ:( To se tam snad bojí jezdit natáčet nebo je to na ně moc daleko??

Threshold (2005) (seriál)

Hmm, ani se nedivím, že tenhle seriál ukončili. První díl zaujme, aby pak 12 následujících řešili pořát dokola to samé. Taky by me zajimalo, co bylo v ty zprávě od NASA. Nebo v prvním díle, jak se mohli severní Korejci dostat do Atlantického oceánu, by me taky velice zajímalo.

Hrdinové (2006) (seriál)

Původně jsem chtěl dát 5*, ale po posledním díle, který mě zklamal, tak jednu * ubírám.

Démanty noci (1964) odpad!

No v zásadě souhlasím s komentáři "novoten" a "Perry-", ale ani tu jednu hvezdičku tam nenacházím!

Co ta holka chce (2003)

komedie plná romantických klišé s pointou, která je od začátku naprosto předvídatelná. Takže jenom sedíte u filmu a v duchu si říkáte: "to bylo jasný, to sem vedel atd.."

Štěstí na dosah (2006)

Dal bych i tri, ale od pulky dale,kdy uz bylo jasne, jak to asi dopadne, tak se dej strasne tahl a film zacinal pomalua jiste nudit...