• Fantasy

Dempsey a Makepeaceová - Série 3 (1986) (série)

Poslední série je jednoznačně nejlepší. Hereckÿmi výkony i zápletkami, kreré jsou každá velice originální. Vtipy herci střílí od boku a celkově se jedná o velice odpočinkový snímek.

Thor: Ragnarok (2017)

Jo, byla to kravina. Ale splnila svůj účel. Zasmála jsem se, byla efektní, dobrá herecky a chvílemi se mi i líbil příběh. Chvílemi. Každopádně u toho i zůstanu. Když jsou peníze, je kvalitní (graficky, kamerou) každý film. Pokud ale není dobrý příběh, pak nevidím důvod, proč hodnotit líp. Jo, myšlenka byla pěkná, to jo.

Správný čas žít (2018)

Teda takovou citovou ždímačku znám už jen jednu. Naprosto mě dostaly herecké výkony mladých hrdinů a film samotný. Jedná se o velmi povedenou a nápaditou podívanou, kterou jsem si velice oblíbila. Návod na to, jak žít. A to docela obyčejný život.

Švýcarský Robinson (1960)

B dětství jsem film milovala a co si pamatuju, byl opravdu hodněstraný a originální. Spolu s dobrými nápady v ději a krásnou přírodou mi nedovoluje hodnotit hůř, než jak si ho vybavuju.

Rabín, kněz a krásná blondýna (2000)

Čím dál víc se utvrzuji v Domnění, že Norton zahraje úplně všechno. A to ne nějak, ale jak! Podívaná to byla skvělá, neuvěřitelně vtipná, překvapivá i originální.

Fantastický pan Lišák (2009)

Zajímavý film, u nějž jsem se ale docela často nudila. Velice mě zaujaly vtipné momenty i příběh samotný. Jinak to byla pěkná podívaná, ale nemusela být tak dlouhá.

Půlnoc v Paříži (2011)

Od začátku mě snímek zaujal a až do poslední chvíle jsem byla zvědavá, jak to skončí. Herecké výkony byly, jak jinak, než skvělé. Nádherné záběry na Paříž a originální příběh mě přiměly si tento film velice oblíbit - samozřejmě nechybělo ani pár částí, u nichž jsem se velmi bavila.