• Krátkometrážní

Ztraceni v Mnichově (2015)

Výborná záležitost, žánrově asi hodně těžko uchopitelná, ale jestli musím něco ocenit, tak je určitě jiný pohled na tak historicky důležité téma jako je Mnichov. A hlavně i díky tomu dávám plný počet, protože je to možná tak trochu konspirační teorie, ale mě se líbí. Co ještě oceňuju je odkaz s tiskovou konferencí na Rok ďábla. Kdo zná oba filmy moc dobře ví.

Like House (2021) (pořad) odpad!

To jsou hrozný košťata. Jestli se na to někdo bude dívat, tak ho upřímně lituju. Nemám nic proti cringe věcem, ale aspoň to musí být vtipný. Tohle je čirá nuda.

Párty Hárd (2019)

Jestli něco na Mártyho filmech cením (kromě jiných věcí), tak je to pokračování postav z předchozích filmů. Tady je jediná škoda, a to že chybí pan Pohl starší. Jinak absolutní pecka, kam se všechny ostatní komedie pro teenagery hrabou. O to větší bomba, že je to český.

Zločiny Velké Prahy (2021) (seriál)

Myslím, že přejmenování na případy detektiva Nudíka by bylo skutečně trefnější. Tohle není detektivka ani náhodou, to je normální vztahovka a sem tam nějaká vražda. Pokud přičteme absolutně nedobovou hudbu a šílenou stopáž, tak ani často zajímaví herci v jednotlivých dílech to nemůžou vytrhnout z podprůměru.

Meghan a Harry v rozhovoru s Oprah Winfreyovou (2021) (pořad) odpad!

To jsou ale chudáci! Hůř už na to je možná jen Monika Babišová, ale to není tak jistý. Celej svět je víceméně ve sračkách a tyhle tři řeší, jaký to jsou chudinky. Humáč.

V síti (2020)

Hodnotí se to poněkud těžko. Na jednu stranu je to určitě nechutný a šokující a říkáte si: Jak je tohle vůbec možný. Na druhou stranu určitě souhlasím s komentářem xxmartinxx a myslím, že je to možná šokující až moc a je to prostě hnaný. Prostě na internetu jsou dneska skoro všichni a tudíž i úchylové, překvapuje to někoho? Pokud započítám i naprosto wtf merch, kterým tvůrci v podstatě zparodovali a shodili sami sebe a nynější výroky pana Klusáka, že mu německá televize ukradla nápad (opět wtf?), takže to bylo vlastně dělané pro peníze, nebo jak to máme chápat, vadí mu, že se osvěta šíří i za hranice? Potom to už tak kladně hodnotit nemůžu.

Tomáš Klus - Je doma máma? (2020) (hudební videoklip) odpad!

Kluse doopravdy nemám rád a myslím, že je to pičus, jeho songy jsou ještě horší, ale tohle je vrchol. Když už k tomu filmu museli dělat podobnou "hudbu" tak si měli vybrat Matuše nebo Řezníka.

Nabarvené ptáče (2019)

Jako vlastně jsem to čekal i horší. Nicméně co bych vytknul je strašná délka, to by u toho opravdu jeden usnul, a potom absence nějakého hlubšího poselství než, že válka je svinstvo a lidská krutost je nekonečná.