• Krátkometrážní

Božena - Epizoda 2 (2021) (epizoda)

Červená knihovna hadr. No ale asi se nejde divit, když to režírovala i napsala ženská. Ale za všechno může ten hajzl Němec! Božena nic, ta je jenom oběť. Tenhle díl byl snad ještě horší než první. Jediný plus je větší zastoupení ostatních osobností té doby.

Božena - Epizoda 1 (2021) (epizoda)

Už se těším až to nakopne soudružka Geislerová. Tohle mi přijde bez chuti a málo feministický. Tak snad se v příštích dílech polepší.

Meky (2020)

Nemám nic proti Mekymu, i když ho ani nijak nemusím, ale tenhle dokument mi prostě nepřijde moc jako dokument. Spousta zvláštních záběrů, které se mnohdy opakují, jako stále se vracející obraz zamyšleného Mekyho, cesta autem a často také zvláštně utnuté písně v prostředku. No nevím. Asi jsem už viděl i lepší, tohle je moc takové rozplizlé mezi dokumentem a artem.

Šťastný nový rok (2019) odpad!

Asi nejsem správná cílovka, ale tohle je přesně typ filmu na který se člověk dívá jen kvůli tomu, aby zjistil jak hodně horší to ještě bude. Protože jinak by se to nedalo.

O léčivé vodě (2020) (TV film)

No bída, ze všech tří pohádek, co zatím dávali rozhodně nejslabší. Hlavní záporačka fakt hloupá. To se jich chtěla zbavit jen že je všechny zabije? A ta paní vody taky nejednala moc logicky, král byl zase moc hodnej... Jediný zajímavý na tom bylo to psychedelický prostředí vody.

Manu a Matěj na cestě z Říma na ostrov Capri - Sorrento a Capri – limoncello a caprese (2020) (epizoda)

Je poměrně štěstí, že žijeme ještě v relativně svobodný zemi, kde nás nikdo nenutí se dívat na věci, na který nechceme, abychom potom nemuseli psát takovýhle podobně zakomplexovaný a trapný komentáře, jako někteří "odborníci". My ostatní si s chutí užijeme tenhle skvělej pořad, kde se vaří, cestuje a hlavně žije. Hned bych tam chtěl jet taky! Těším se na další řadu.

Chata na prodej (2018)

Nejlepší na tomhle filmu je, že je naprosto tragikomickej tím, že je ze života. Jednotlivé scény si myslím, že člověk velmi dobře ze života zná. A i když vlastně nepřináší žádné rozhřešení a vlastně ani dobrý konec, vzhledem k tomu, že se vlastně všichni shodnou, že by si chatu chtěli nechat, ale nakonec ji stejně prodají, tak si myslím, že se jedná o velmi kvalitní snímek, kterých u nás (v záplavě všech hloupých komedií, nebo naopak artovejch nesmyslů) zase tak moc nevzniká.

Mistři hazardu (2005)

Není to žádná velká intelektuální zábava, to rozhodně ne. Ale někdy je třeba se buransky zasmát, rozbít pár nárazníků, sbalit pěkný buchty a hlavně zachránit to svoje malý město před hamižnejma hajzlajma a podplacenejma poldama.

Výměna manželek (2005) (pořad) odpad!

"Mačkáš mi hada, debile." To je asi jediná věc (rozumějme legendární hláška), kterou tenhle bizár světu dal. Jinak je to fakt sračka.

Svatba na první pohled (2020) (pořad)

Jako jasně, je to poměrně blbý, na druhou stranu, pokud se potom člověk podívá na výměnu manželek, tak tohle ještě furt pořád jde. Případně srovnání s nahou seznamkou, co si vybralo óčko, tak mi přijde, že tohle je aspoň trochu zajímavá reality show.